Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka stredná Dalmácia > Dovolenka Duče

Dovolenka Duče - Chorvátsko

Obľúbené letovisko Duče sa rozprestiera v tesnej blízkosti Omišu s prekrásnou 3 km dlhou piesočnatou plážou - Copacabana. Príjemnou prechádzkou sa dostanete do Omišu cca za 25 minút. Piesčité pláže s pozvoľným vstupom do mora, ktoré lemujú toto letovisko, dostatok zelene, nádherná panoráma hôr a ostrovov predurčuje Duče k prežitiu nezabudnuteľnej rodinnej dovolenky, najmä rodín s malými deťmi.

DOVOLENKA V Duče

Duče sú tvorené radom malých dediniek neďaleko od Omišu, nachádzajúcich sa v oblasti medzi Jadranským morom a horským pásmom. V minulosti patrili slávnej Poljickej republike, ktorej vládol Veľký knieža podľa ustanovení Poljického štatútu. Takéto dedičstvo zanechalo nezmazateľnú stopu v okolí mesta, ktoré sa pýši zachovanými príkladmi ľudovej vidieckej architektúry.

Všetky dediny sú podobné: majú staré kamenné ulice, cesty, malé námestia s kostolmi a školami,  aj prastaré polia a olivové háje vo svojej blízkosti. Tieto dediny vzdialené iba desať minút jazdy autom od pobrežia, obklopené bohatým stredozemným rastlinstvom, ďaleko od hluku a hemženia pláží, s čistým vzduchom, miernym podnebím a prekrásnym výhľadom na okolité ostrovy Brač, Hvar a Šolta, očaria každého návštevníka na prvý pohľad. Dovolenku Duče si vyberajú predovšetkým vyznávači piesočnatých pláží a pokojného ubytovania. My Vám môžeme zabezpečiť ubytovanie na vile Nedeljko v centrálnej časti Duče. Dovolenku v Omiši môžete prežiť na opačnej strane mesta, v zátoke Mala Luka.Prehľad ubytovania v tejto lokalite nájdete "TU".

Poloha DučeDovolenka Duče

Duče je v podstate predmestím mesta Omiš. Historicky zaujímavý Split je vzdialený asi 20 km severným smerom, na opačnú stranu sa môžete vydať na Makarskú riviéru - Bašku Vodu, Brelu alebo mestečka Makarska. Jedná sa skôr o kľudnejšie odpočinkové miesto s prevažne piesočnatými plážami, ktoré sú dlhé cez 2 km a nadväzujú na pláže v mestečku Omiš.

Služby v Duče

Dovolenka Duče

V Duče nájdete všetko potrebné - obchody, zmenárne, reštaurácie, kaviarne, požičovne rôznych športových potrieb (cestné i vodné skútre, loďky), atď.

Vyžitie

Živší denný i nočný život ponúka blízky Omiš. Hostia, ktorí pricestujú autobusom, sa môžu vďaka dobrému miestnemu autobusovému spojeniu bez problémov dopraviť ako do Splitu, tak aj do rôznych stredísk na Makarskej riviére. V lokalite Duče Vám môžeme ponúknuť ubytovanie v apartmánovej Vile Nedeljko.

Omišská riviéra je obľúbená predovšetkým vďaka prírodným, nepreplneným a členitým plážam. Mestečko Omiš sa stalo vyhľadávaným najmä vďaka nádhernej scenérii a kontrastu mora a vysokých skál vypínajúcich sa tesne nad Omišom. Dovolenku v Duče môžeme teda odporučiť najširšej klientele.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie dovolenka v Duče

Apartmány Vila Babaja Omiš - Duče

Omiš - Duče, Vila Babaja.táto vila patrí medzi najobľúbenejšie apartmány časti Duče na Omišskej riviére, na predmestí mesta Omiš. Táto oblasť je vyhľ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila BabajaLast minute 12%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Nedeljko Omišská riviéra - Omiš Duče

Nedeljko - apartmánový dom umiestnený v letovisku Duče na vyvýšenom mieste s nádherným výhľadom na more a protiľahlý ostrov Brač. Apartmánový dom sto... PlážObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Nedeljko

KÚPIŤ

Fotogaléria