Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka stredná Dalmácia > Dovolenka Igrane

Dovolenka Igrane - Chorvátsko

Mestečko Igrane sa nachádza na Makarskej riviére. Z jednej strany je lemované kamennou hradbou pohoria Biokovo a z druhej ho chráni pred morskými vplyvmi ostrov Hvar. Je známym turistickým miestom, kde žije približne 400 stálych obyvateľov. Pozdĺž dlhej pláže nájdete vily, café bary, obchody a reštaurácie. Miestni obyvatelia sa stále venujú poľnohospodárstvu a rybárčeniu.

Dovolenka v Igrane

Igrane úzko susedí s dedinou Živogošče. Pláž v letovisku Igrane je 1,5 km dlhá, tvorená drobnými okruhliakmi s pozvoľným prístupom do mora, preto môžeme dovolenku v Chorvátsku na vile Eva odporučiť všetkým vekovým kategóriám, aj rodinám s malými deťmi.

Dovolenka v Igrane poskytuje svojim návštevníkom pokoj, pohodu a krásnu okolitú prírodu. Mimo reštaurácií, barov a obchodíkov v Igrane nájdete množstvo stánkov so suvenírmi a ďalšími  umeleckými výrobkami. Sú tu tiež cukrárne, kaviarne a pošta. Čo tu však nenájdete, to sú bankomaty a benzínka, s čím treba počítať už pred cestou do Igrane.

Ak sa Vám počas dovolenky v Igrane nechce len tak leňošiť na pláži môžete organizovať výlety do väčších okolitých letovísk alebo využiť niektorú z našej ponuky výletov v Chorvátsku. Ak vás láka ubytovanie v niektorom zo živších letovísk, pozrite našu ponuku dovolenky v letovisku Tučepi, ktoré sú živým letoviskom s viac ako 3 km dlhou kamienkovou plážou a rovnako dlhou promenádou. Tučepi sa nachádzajú  iba 13 km od Igrane. Viac informácií získate na stránke dovolenka Tučepi.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie dovolenka v Igrane

Apartmány Vila Eva Makarská riviéra - Igrane

Apartmánová Vila Eva je výhodne položená, asi 70 m od miestneho malého prístavu, 200 m od mestskej pláže. Samoobsluha a kiosk s ovocím a zeleninou je... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Evalast minute 2%

KÚPIŤ