Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka Istria > Dovolenka Medulin

Dovolenka Medulin - Chorvátsko

Obec Medulin sa rozkladá na samom juhu Istrie. Susedí s mestom Pula a mestečkom Ližnjan. Je to jedno z väčších miest Istrie - má cez 6 000 obyvateľov. Postavené je na základoch starobylých miest. Letovisko Medulin a dovolenka Medulin sa zaradilo medzi významné turistické strediská a medzi dvadsať najznámejších letných destinácií.

DOVOLENKA V MEDULIN

Každý návštevník Medulinu tu môže nájsť tú pravú oázu pokoja, bohatú prírodu stredomorskej oblasti a prežiť tu zmysluplnú a dynamickú dovolenku.

Mestečko má niekoľko častí: Medulin, Premantura, Banjole, Pomer, Vinkuran, Vintijan, Valbonaša aj Pješčana uvala. Medulin má tiež svoju bohatú históriu siahajúcu do veľmi dávnych čias. Už Rimania poznali a potom si obľúbili okolitú prírodu a krásy tohto kraja a práve tu si vybudovali svoje letné sídla niekedy okolo 4 storočia nl. 

Dovolenku v Meduline tak môžeme odporučiť hosťom, ktorí si okrem slnenia na plážach tiež radi prehliadnú historické pamiatky a Istrijskú prírodu. Určite si pozrite našu ponuku dovolenka Pula. Kompletnú ponuku ubytovania v Istrii nájdete na stránke „ubytovanie Istria“.

asdadDOVOLENKA V MEDULIN
Obec Medulin sa rozkladá na samom juhu Istrie , susedí s mestom Pula a mestečkom Ližnjan . Čo do veľkosti je to jedno z väčších miest Istrie , má cez 6 000 obyvateľov . Postavené je na základoch starobylých miest . Letovisko Medulin sa zaradilo medzi významné turistické strediská a medzi dvadsať najznámejších letných destinácií .
Každý návštevník Medulinu tu môže nájsť tú pravú oázu pokoja a izby , bohatú prírodu stredomorskej oblasti ale aj tú prežiť zmysluplnú a dynamickú dovolenku .
Mestečko má niekoľko častí : Medulin , Premantura , Banjole , Pomer , Vinkuran , Vintijan , Valbonaša aj Pješčana uvala . Medulin má tiež svoju bohatú históriu siahajúcu do veľmi dávnych čias . Už Rimania poznali a potom si obľúbili okolitú prírodu a krásy tohto kraja a práve tu si vybudovali svoje letné sídla niekto okolo 4 storočia nl
Dovolenku v Medulinu tak môžeme odporučiť hosťom , ktorí okrem opaľovanie na plážach si tiež radi prehľadať historické pamiatky a Istrijskú prírodu

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Fotogaléria