Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka stredná Dalmácia > Dovolenka Mimice

Dovolenka Mimice - Chorvátsko

Mestečko Mimice sa nachádza na pomedzí Omišskej a Makarskej riviéry. Mimice nájdete 10 km južne od Omišu a približne 23 km severne od Makarskej. Mestečko Mimice je staré viac ako 3 storočia a svojím razom najviac pripomína rybársku osadu. Južná časť mesta je bohatá na historické pamiatky. Cesta ich rozdeľuje na dve časti.

DOVOLENKA V Mimiciach

Dovolenku v Mimiciach odporúčame klientom zameraním na prírodné, pokojné a menej obsadené letovisko so základnými službami. Cenovo je toto stredisko na veľmi prijateľnej úrovni.

Mimice majú dve krásne pláže s malými kamienkami, kde sa môžete občerstviť v menších reštauráciách a baroch. Hlavná mestská pláž je priamo pod hotelom Croatia Sydney. Ak sa vydáte okolo malého mestského prístavu južným smerom, prídete po niekoľkých minútach na druhú, prírodnú pláž, obklopenú zeleňou.  Všetko dopĺňa scenéria Dinárských hôr na obzore.

Pri dovolenke v Mimiciach

dovolenka Mimicesi môžete pobyt spestriť prechádzkou v historickej časti Mimic ale tiež zažiť nočnú zábavu v neďalekom Omiši alebo Baške Vode, vzdialené asi 15 minút jazdy.

Počiatok turizmu v Mimiciach spadá už do roku 1927. Letovisko preslávili predovšetkým dve pláže s bielymi piesočnatými brehmi. Kamienkové a zvoľna sa zvažujúce pláže, borovicové háje a predovšetkým azúrovo priezračné more sľubujú nezabudnuteľnú dovolenku v Mimiciach a to najmä pre milovníkov prírody ale aj rodiny s deťmi. Letovisko je umiestnené v kopci, čo však nezabraňuje prístupu ku všetkým ubytovacícm kapacitám. Ten je bezproblémový pre zdatnejšiu klientelu.

V Mimiciach okrem iného nájdete obchod, predaj zeleniny, reštauráciu, pizzeriu, café bary i poštu. Ná stránke dovolenka Omiš nájdete veľa informácií z tohto blízkeho letoviska a odporúčania ďalších ubytovacích kapacít.

V našej fotogalérii z Mimíc nájdete veľa autentických fotografií z oboch pláží v Mimiciach i ubytovacích kapacít.

DOVOLENKA V Mimic
Mestečko Mimice sa nachádza na pomedzí Omišskej a Makarskej riviéry .
Nájdete je 10 km južne od Omišu a približne 23 km severne od Makarskej . Mestečko Mimice sú staré viac ako 3 storočia a svojím razom pripomínajú najviac rybársku osadu . Južná časť mesta je bohatá na historické pamiatky . Cesta je rozdeľuje na dve časti .
Dovolenku v mimike odporúčame klientom , hľadajúci prírodné , pokojné a menej obsadené letovisko so základnými službami . Cenovo je toto stredisko na veľmi prijateľnej úrovni .
Dovolenka v MimicíchMimice majú dve krásne pláže s malými kamienkami , na ktorých sa môžete občerstviť v menších reštauráciách a baroch . Hlavná mestská pláž je priamo pod hotelom Croatia Sydney , ak sa vydáte okolo malého mestského prístavu južným smerom , prídete po niekoľkých minútach na druhú , prírodnú pláž , obklopenú zeleňou .
Všetko dopĺňa scenérie Dinárských hôr na obzore .
Pri dovolenke v mimike
si môžete pobyt spestriť prechádzkou v historickej časti Mimic ale tiež zažiť nočnú zábavu v neďalekom Omiši alebo Baške Vode , vzdialené asi 15 minút jazdy .
Dovolenka v MimicíchPočátek turizmu v mimike spadá už do roku 1927 . Letovisko preslávili predovšetkým dve pláže s bielymi piesočnatými brehmi . Kamienkové a zvoľna sa zvažujúca pláže , borovicové háje a predovšetkým azúrovo priezračné more sľubujú nezabudnuteľnú dovolenku v mimike , najmä pre milovníkov prírody ale aj rodiny s deťmi . Letovisko je umiestnené v kopci ale prístup ku všetkým ubytovacícm kapacitám je bezproblémový pre zdatnejších klientelu .
V Mimic okrem iného nájdete obchod, predaj zeleniny , reštauráciu , pizzeriu , café bary i poštu . Ná stránke dovolená Omiš nájdete veľa informácií z tohto blízkeho letoviska a odporúčania ďalších ubytovacích kapacít .
V našej fotogalérii z Mimic nájdete veľa autentických fotografií z oboch pláží v mimike i ubytovacích kapacít .

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie Dovolenka v Mimiciach

Apartmány Vila Maria Omišská riviéra - Mimice

Vila MARIA je menšia rodinná vilka strednej kategórie s priaznivou polohou. Apartmány Mimice - Vilu MARIA nájdete nad hlavnou zátokou a prístavom m... WiFiPlážObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Apartmány Vila MariaLast minute 2%

KÚPIŤ