Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > MAGAZÍN > Dovolenka pri mori s deťmi

Dovolenka pri mori s deťmi

Ubytovanie Chorvátsko - Vila Adria Sun

Cestujete radi k moru a máte obavu z toho, že s malými deťmi na dovolenku k moru nebudete môcť vycestovať? Nemajte strach a bez obáv do Chorvátska vyrazte i s vašimi detičkami. Prinášame vám niekoľko rád a tipov, kde si dovolenku so svojimi malými prírastkami najviac užijete a kde si aj deti samotné užijú najviac zábavy.

Dovolenka pri mori s deťmi

Rodiny s deťmi, nielen tými malými, rady nevštevujú predovšetkým letoviska Omiš a Orebič, kde sú krásne piesočnaté pláže. Letovisko Omiš sa nachádza v Strednej Dalmácii na Omišskej riviére. Piesočné pláže tu vznikli postupným naplavováním piesku z rieky Cetiny. V tejto oblasti sa nachádzanajobľúbenejšie ubytovacie zariadenia z našej ponuky. Predovšetkým ide o tieto apartmánové domy:

Dalším letoviskom, kde sa piesočnatá pláž nachádza, je už spomínaný Orebič. Letovisko Orebič leží v Južnej Dalmácii na juhozápade polostrova Pelješac. V tomto nádhernom slnkom zaliatom letovisku ponúkame ubytovanie v apartmánovej Vile Lidija.

Dětské hřiště v PodgořePísečná pláž v OrebičiAj ostatné nami ponúkané letoviská však majú deťom čo ponúknuť. Sú tu k dispozícii prevažne kamienkové pláže, ktoré majú, rovnako ako tie piesočné, pozvoľný vstup do mora. Bohaté možnosti vyžitia ponúkajú napr. letoviská Baška Voda, Tučepi aj Podgora. V Tučepi pozdĺž promenády sa nachádzajú detské ihriská a atrakcie, ktoré Vaše ratolesti určite uvítajú s úsmevom na perách. V tomto veľmi obľúbenom letovisku Vás môžeme ubytovať v apartmánoch Vila Marin, Vila Marina alebo Vila Tihana.

Susedné mestečko Podgora tiež čo ponúknuť - bolo tu vybudované nové detské ihrisko, ktoré môžete s Vašimi deťmi navštíviť cestou na pláž. Aj tu poskytujeme možnosť ubytovania v dvoch apartmánových domoch, a to Vila Sonja a Vila Swiss.

Vzhľadom k tomu, že pláže v nami vybraných letoviskách majú pozvoľný vstup do mora, môžete dovolenku pri mori s deťmi stráviť v ktoromkoľvek z nich.