Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka stredná Dalmácia > Dovolenka Staniči

Dovolenka Staniči - Chorvátsko

Letovisko Staniči je menšou ale obľúbenou destináciou v oblasti Omišskej riviéry. Nájdete ho asi 5 km južným smerom od známeho mesta Omiš. Do podvedomia sa zapísalo predovšetkým vďaka známemu hotelu Ruskamen, teraz Saggita. Tento hotel je v prevádzke už niekoľko desiatok rokov, usporadúvajú sa tu rôzne hudobné produkcie miestnych i zahraničných hudobníkov. V jeho okolí nájdete kľudné a nepreľudnené pláže aj malé prírodné zákutia. V Staniči je k dispozícii niekoľko kvalitných reštaurácií i kaviarní, požičovňa cestných skútrov, zmenáreň, obchody s potravinami, ovocím a zeleninou.

dovolenka v Staniči

Väčšina ubytovacích kapacít je umiestnená v kopci, ktorý však ponúka krásny výhľad nielen na členité prírodné pláže ale aj na protiľahlý ostrov Brač. Dovolenku v Staniči tak môžeme odporučiť fyzicky zdatnejším turistom vyhľadávajúcim pobyt na pokojných miestach v tesnom spojení s prírodou. Na našom webe nájdete tiež prehľad autocampy v Chorvátsku. Stránku postupne  dopĺňame o ďalšie žiadané autocampingy. Ak uprednostňujete penzióny v Chorvátsku, taktiež nájdete u nás podrobné informácie na príslušnej stránke.

Pláž v Staniči

Dovolenka Staniči

Na hlavnej pláži v Staniči sú k dispozícii aj požičovne vodných skútrov, lodí i vodných bicyklov. Nechýbajú tu ani kaviarne a sezónne plážové bary. Túto oblasť môžeme odporučiť klientom, vyhľadávajúcim pokojné a pomerne lacné miesto na pobyt so základnými službami. V tejto oblasti môžete stráviť dovolenku na apartmánovom dome Vila Katarina alebo sa ubytovať v krásnom autocamp Danijel.

Ak neradi dlho cestujete, potom môžete vyberať z ponuky dovolenky v severnej Dalmácii. Cesta sa Vám tak skráti o niekoľko hodín.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií