Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka stredná Dalmácia > Dovolenka Tučepi

Dovolenka Tučepi - Chorvátsko

Tučepi sú v pravom slova zmysle srdcom Dalmácie. Obec a obľúbené prímorské letovisko Tučepi leží asi 3 km južne od Makarskej a vyniká mimoriadne bohatou vegetáciou. Toto obľúbené mestečko sa nachádza pod zrázmi pohoria Biokova a patrí spolu s Brelou medzi najznámejšie strediská Makarskej riviéry.

DOVOLENKA V TUČEPI

Tučepi boli už v antických dobách cieľom všetkých, ktorí si priali nájsť v nepoškvrnenej prírode stratený pokoj, uvoľnenie a bezstarostnosť. V päťdesiatych rokoch navštívil Tučepi Jean Cocteau, Alberto Moravia, Dellie Scalla a Jean Marais.

Nádherné kamienkové pláže sa rozprestierajú v dĺžke viac ako 3 km. Vďaka tomu je dovolenka v Tučepách obľúbenou voľbou predovšetkým rodín s deťmi.

Návštěvníci letoviska Tučepi si tak môžu pri letnej dovolenke užiť kúpanie a odpočinok na slnkom vyhriatych širokých štrkových plážach, alebo si môžu vybrať z pestrej ponuky vodných športov  (požičovne surfov, vodných bicyklov, Dovolenka Tučepivodných skútrov, vodných lyží a pod.) Taktiež majú možnosť ochutnať tunajšiu kuchyňu, alebo si len tak posedieť v jednej z mnohých miestnych kaviarničiek, reštaurácií, barov a pizzerií​​. Tučepi si vďaka svojej širokej ponuke získali veľkú obľúbenosť a patria k jedným z najžiadanejších stredísk Jadranu.

Dovolenka Tučepi - hotel či apartmán?

Výber typu ubytovania je zásadnou otázkou pri plánovaní dovolenky. Tučepi ponúkajú v hojnej miere jednak apartmány v štandardnej, ale tiež luxusnej úrovni a hotely všetkých kategórií. Apartmány Dovolenka Tučepizvolia väčšinou klienti, ktorí si pri dovolenke sami pripravujú jedlo alebo početnejšie skupinky, ktoré hľadajú možnosť večerného posedenia na vonkajšej terase s možnosťou grilovania. Klientele vyhľadávajúcej pri dovolenke komfort a kvalitné služby so všetkým čo k tomu patrí ulahodia hotely. Tučepi sú v tomto smere pripravené splniť akékoľvek požiadavky, aby sa Vaša dovolenka v Tučepoch stala nezabudnuteľným a príjemným zážitkom.

Za pozretie ale určite bude stáť tiež naša stránka dovolenka v Podgore. Toto letovisko je tesným susedom Tučep a možno tu nájdete to pravé, čo ste hľadali.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie ubytovanie na dovolenke v Tučepoch

Apartmány Vila Marin Makarská riviéra -Tučepi

Moderné a veľmi príjemné ubytovanie Tučepi za lákavú cenu - to je ubytovanie na Vile Marin. Táto apartmánová vila je moderne a účelne zariadená - kat... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Apartmány Vila MarinLast minute 2%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Tihana Makarská riviéra - Tučepi

Vila Tihana je ideálnou voľbou aj pre náročnú klientelu a taktiež všetky vekové kategórie. Za veľmi priaznivé ceny ponúka komfortné ubytovanie v m... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila TihanaLast minute 2%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Marina Makarská riviéra - Tučepi

Ubytovanie Tučepi - Vilu Marina nájdete v tesnej blízkosti Vily Marin, ktorá je medzi klientmi veľmi obľúbená a tiež rýchlo plná aj pred sezónou. ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Apartmány Vila MarinaLast minute 2%

KÚPIŤ

Hotel Anastasis*** Makarská riviéra - Tučepi

Nie je v ponuke. Hotel Anastatis nájdete vo svahu, asi 500 m od centra - nad magistrálou, na veľmi pokojnom mieste s krásnym výhľadom na celé Tučepi.... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Anastasis***

KÚPIŤ