Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Dovolenka Tučepi - pohľad na hotel Anastasis***

Poloha na mape: N 43,26346     E 17,06053

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Tučepi > Hotely Tučepi > Hotel Anastasis***

Hotel Anastasis***

WiFi Klimatizácia Pláž250 mTelevízia Obchod Stravovanie Bazén Autobusová doprava Vlastná doprava

Nie je v ponuke.

Hotel Anastatis nájdete vo svahu, asi 500 m od centra - nad magistrálou, na veľmi pokojnom mieste s krásnym výhľadom na celé Tučepi. Hotel je novo zrekonštruovaný, moderne, účelne a vkusne vybavený. Pred hotelom je vonkajšia terasa s posedením a grilom.Môžete tiež zdarma využívať dva počítače a play station vo vstupnej hale hotela.Vnútri hotela je bazén so sladkou vodou, sauna, posilňovňa - všetko opäť zadarmo.

V Tučepi si ďalej môžete zahrať tenis a vyžiť sa pri rôznorodých vodných športoch, ponuka všetkých vodných atrakcií je naozaj veľmi bohatá. Večerné prechádzky po 4 km dlhej promenáde sú obľúbenou činnosťou takmer všetkých klientov. Zastaviť sa pritom môžete v desiatkach kvalitných miestnych reštaurácií, baroch a stánkov s občertvením alebo drobnými spomienkovými predmetmi. Na pláž a do centra sa dostanete po 5 - 6-tich minútach pešo, idete pritom časť cesty olivovým hájom a cez miestnu komunikáciu.

Mám otázku

Ubytovanie

Hotel AnastatisDvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Vybavenie hotelových izieb: klimatizácia, sprcha, WC, balkón alebo terasa, TV, výhľad na more.

Parkovanie

Pre klientov je parkovanie zabezpečené v susedstve hotela - bez príplatku.

Výlety

Vďaka výhodnej polohe sa z Tučepi dostanete do všetkých zaujímavých miest v okolí rýchlo a pohodlne. Delegátka Vám ponúkne veľa krásnych výletov, či už lodných alebo mikrobusom, od Splitu až po Dubrovník. Ďaleko to nie je ani do Bosny, kde sú žiadané výlety do Medugorje, Mostare, na červené a modré jazero alebo vodopády Kravica. Viac na stránke výlety v Chorvátsku.

Odporúčanie

Hotel AnastasisTučepi sú považované za jedno z najkrajších a najobľúbenejších letovísk v Dalmácii. Ponúkajú úchvatné a rozľahlé pláže, azúrovo modrú a čistú vodu. Ubytovanie v Tučepoch môžeme odporučiť aj náročným klientom  Ubytovanie v Tučepoch vo Vás zanechá nezabudnuteľný zážitok a túžbu sa do týchto miest vracať aj v nasledujúcich rokoch.

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžeme Vám ponúknuť ďalšie ubytovanie v Tučepoch, ktoré sa svojou kvalitou plne vyrovná ubytovaniu v hoteli - luxusne vybavené apartmány Vila Tihana.

Stravovanie

Polpenzia už započítaná v cene. Raňajky sa podávajú formou bufetu. Večera - výber z 3 druhov jedál, šalátový bufet a dezert. K večeri je zdarma nápoj (2 dcl piva, vína alebo džúsu).

Pláže

Obe pláže, teda severná i južná patria medzi najkrajšie a najdlhšie na Makarskej riviére. Sú priestranné, udržiavané,  s menším štrkom prechádzajúcim v piesok.  Pláže sú lemované borovicami a je z nich pozvoľný prístup do vody. Celková dĺžka pláží je cez 3 km a patria k najdlhším na Makarskej riviére. Tunajšie pláže sú teda vhodné ako pre rodiny s deťmi aj pre starších spoluobčanov. Vďaka ich veľkosti nie sú preplnené ani v hlavnej sezóne, podobne ako v ostatných okolitých letoviskách. Blankytne modré a čisté more, palmy, borovice, prírodné pláže, široká promenáda s rôznorodou a kvalitnou ponukou služieb zaradila Tučepi medzi svetovú turistickú špičku.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad najobľúbenejších hotelov v Chorvátsku.

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Zľavy:

 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu
 • seniori od 65 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie s polpenziou
 • pobytovú taxu
 • používanie klimatizácie, WiFi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Vlastná, autokarová. Autokarovú doprava do tejto destinácie Vám môžeme zabezpečiť z celej SR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. Po vysadení v Mimiciach Vás privíta náš delegát, ktorý zabezpečí ubytovanie a zoznámi vás so všetkým potrebným. Cena autobusovej dopravy sa pohybuje od 99 € v závislosti od nástupných miest.