Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Hotel Baška voda - aparthotel Palloma

Poloha na mape: N 43,35866     E 16,95117

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Baška Voda > Hotely Baška Voda > Hotel Palloma****

Hotel Palloma****

WiFi Klimatizácia Pláž200 metrovTelevízia Obchod 100 metrovStravovanie Bazén Domáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava

Najnovší hotel v Baške Vode na Makarskej riviére. Úplne novo vybudovaný hotel (kolaudácia máj 2012) ležiaci v srdci Bašky Vody na jednom z najkrajších miest a pritom s výborným prístupom k moru. Aparthotel je vybavený klimatizovanou reštauráciou s vonkajším posedením, barom a predovšetkým bazénom s lehátkami a slnečníkmi (zdarma). Ďalej je na hoteli k dispozícii miestnosť na batožinu pre odchádzajúcich klientov (vrátane toaliet) a bezplatné parkovisko v areáli hotela. Vďaka ideálnej polohe a kvalitnému vybaveniu uspokojí hotel Palloma aj náročnejšiu klientelu pritom za jednu z najnižších cien na trhu. Vhodný pre všetky vekové kategórie, rodiny s deťmi aj staršiu klientelu.

 

Mám otázku

Ubytovanie

  • Hotel PallomaDvojlôžkové štúdiá s možnosťou ďalšieho lôžka na rozkladacom gauči.
  • Štvorlôžkové apartmány s dvoma spálňami s možnosťou jedného lôžka na rozkl. gauči.

Všetky štúdiá aj apartmány na hoteli majú vlastné sociálne zariadenie vrátane fénu, balkón (s priamym alebo bočným výhľadom na more), SAT, LCD TV, klimatizáciu zdarma, minibar, možnosť internetového pripojenia na každej ubytovacej jednotke a trezor na izbe. Všetky štúdia a apartmány sú vybavené minikuchyňou so sklokeramickou varnou doskou, chladničkou, základným riadom na stolovanie a varenie.

Obchody a kultúrne vyžitie

Baška Voda ponúka nepreberné množstvo obchodov i kultúrno športového vyžitia, stačí si len vybrať. Ponuka je v Baške Vode tak rozmanitá a pestrá, že nie je ani možné ju tu celú vymenovať - sami uvidíte.

Zábava a športovné vyžitie

Každý večer sa v centre Bašky Vody organizujú diskotéky a tanečné večery pri živej muzike, dokonca tu budete počuť často hrať tiež české skladby. Ponuka športových aktivít v Baške Vode musí snáď uspokojiť každého: plážový volejbal, parasailing, vodné lyže, vodné skútre, školy windsurfingu, potápania a šnorchlovania, jachting, futbal, malý futbal, hádzaná, basketbal, minigolf, požičovne lodičiek, vodných bicyklov a windsurfingu, požičovne bicyklov a šliapacích "štvorkoliek", cyklistické chodníky, rybárčenie, kolky, petanque, biliard, tenis, stolný tenis, aerobik, možnosť vysokohorských túr do pohoria Biokovo, rafting na rieke Cetine, horolezectvo v kaňone Cetiny, atd, atd .. Skrátka dovolenka v Baške Vode - dovolenka ako má byť!

Výlety do okolia

Pre podrobné informácie o výletoch i rôznych zaujímavostiach z tejto destinácie kliknite na: výlety v Chorvátsku.

Odporúčanie

Ak je Vami požadovaný termín v tomto hoteli už obsadený, môžete zhliadnuť ponuku ubytovania v apartmánoch Vila Sanja, ktoré sú svojím vybavením na porovnateľnej úrovni.

Pes

Možný pobyt so psom za poplatok 5,00 €/noc - platba na mieste.

Stravovanie

Polpenzia je už započítaná v cene a je podávaná v klimatizovanej reštaurácii priamo vo vile Palloma. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov, večera je na výber z 2 menu (polievka, hlavné jedlo, dezert alebo šalát).

Pláže

Vzdialenosť k pláži 200 metrov. Na Baške Vode nájdete dve veľké kamienkové a veľmi pekné pláže s pozvoľným prístupom do mora. Na plážach sú k dispozícii sprchy so sladkou vodou, je tu tiež možnosť plážového volejbalu a zapožičanie vodných bicyklov, vodných skútrov a motorových člnov. Okrem tohto je tu maximálna možná ponuka všemožných služieb, ako napríklad let padákom za motorovým člnom, jazda na banáne, lodné výlety na ostrovy Brač a Hvar, atď ...
Odporúčame tiež navštíviť jedny z najkrajších pláží sveta v susednej Brele, ktorá sa môže pochváliť "modrou vlajkou", ocenením za čistotu. Nemenej atraktívne sú aj pláže v susedstve - na Baško Polje, vyhľadávané predovšetkým vyznávačmi naturizmu. Na obe tieto pláže môžete pohodlne dôjsť pešo - príjemnou promenádou pozdĺž mora.

GPS súradnice hotela Palloma:

N 43 ° 21.517' 
E 016 ° 57.063'