Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Baška Voda > Hotely Baška Voda

Hotely Baška Voda - Chorvátsko

Dovolenka v Baške Vode je každoročným cieľom mnohých slovenských aj  českých turistov. Bývalá malá rybárska osada Baška Voda je stará viac ako 3 tisíc rokov. Patrí medzi veľmi obľúbené a vyhľadávané letoviská na Makarskej riviére. Pobyty v tomto letovisku a ubytovanie v hoteloch Baška Voda patria medzi najobľúbenejšie. Vďaka svojej polohe na pobreží Jadranského mora je Baška Voda dobre chránená pred nepriazňou počasia a zaručuje stabilné slnečné počasie počas celej letnej sezóny. Prekrásne azúrovo modré a teplé more robí z pobytu nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku.

hotely v Baške Vode

Hotely Baška Voda na Makarskej riviére majú svoju dlhoročnú tradíciu a preto sú jedny z najvyhľadávanejších hotelov v Chorvátsku.  My sme pre Vás pripravili špeciálnu cenovú ponuku hotelov na Baške Vode, z ktorých by sme Vám jednoznačne najskôr odporučili nový hotel Palloma s bazénom, ktorý je umiestnený v centre Bašky Vody. Ide o novovybudovaný hotel, ktorý je cenovo dostupný väčšine klientov hľadajúcich lacné ubytovanie hotelového typu. Hotely Baška Voda bývajú veľmi skoro zaplnené, preto odporúčame objednávať si ubytovanie čo najskôr.

Izby, štúdiá a apartmány v hoteloch Baška Voda sú dvoj až štvorlôžkové, vzdialené od 100 do 200 metrov od pláže. Pre klientov cestujúcich autom je vždy k dispozícii bezplatné parkovisko v areáli hotela. Ponúkané hotely sú strednej až luxusnej kategórie. Izby/apartmány sú štandardne až luxusne vybavené novým, moderným nábytkom, sociálnym zariadením SAT, LCD TV, klimatizáciou, minibarom a pripojením k internetu. Apartmány v hoteli Palloma sú vybavené tiež minikuchynkou so sklokeramickou varnou doskou, chladničkou a základným riadom na stolovanie a varenie. 

Pobyty v hoteloch Baška Voda

Ubytovanie je zabezpečené s polpenziou, nie je nutné na jedlo dochádzať do vzdialenejších ubytovacích kapacít či reštaurácií. Pozrite si našu ponuku hotelov na Baške Vode, ak budete potrebovať poradiť, obráťte sa s dôverou na našu CK. Ponuku hotelov v Baške Vode budeme postupne rozširovať o ďalšie obľúbené a žiadané hotely. K dispozícii je Vám non stop telefónna linka alebo on-line komunikácie prostredníctvom nášho webu.

Pre spestrenie pobytu môžu klienti hotelov v Baške Vode vyraziť na niektorý z ponúkaných výletov. Vyraziť je možné na lodné výlety, nočné výlety do prímorských letovísk, do jaskýň či za pamiatkami.

Počasie v Baške Vode je počas letných mesiacov stále s minimálnym množstvom zrážok. Predpoveď počasia na najbližšie dni si môžete pozrieť na stránkach počasie v Baške Vode.

Destinácia Baška Voda

Baška Voda ponúka kamienkové, miestami aj piesočnaté pláže, ktoré sa tiahnu niekoľko kilometrov od susednej Brely cez Baško Polje až k Makarskej. Pláže získali ocenenie „Modrú vlajku“, udeľované za čistotu a ekológiu. Na plážach je k dispozíciiHotely Baška Voda kompletný servis - sociálne zariadenia, sprchy, požičovne lehátok, športoviská a pre tých najmenších detské ihriská. Prístup do mora je pozvoľný čo určite ocenia rodiny s malými deťmi a seniori. Hotely Baška Voda môžeme odporučiť naozaj všetkým vekovým kategóriám. Úkryt pred slnkom Vám ponúkajú borovicové lesy a hojnosť vegetácie. Pohľad na monumentálne pohorie Biokovo pre Vás bude nezabudnuteľný. Ak sa chcete pobaviť, ubytovanie v hoteloch Baška Voda ponúka nočný život aj množstvo reštaurácií, kaviarní a obchodov, možnosť si zatancovať.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely v Baške Vode

Hotel Palloma**** Makarská riviéra - Baška Voda

Najnovší hotel v Baške Vode na Makarskej riviére. Úplne novo vybudovaný hotel (kolaudácia máj 2012) ležiaci v srdci Bašky Vody na jednom z najkrajš... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Palloma****

KÚPIŤ