Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Bečiči > Hotely Bečiči

Hotely Bečiči - Čierna Hora

Bečiči je pokojnejším letoviskom neďaleko turistického centra Budvy. Do susednej Budvy je možné dôjsť po pobrežnej promenáde, ktorá Vás dovedie do víru zábavy budvanskej promenády. Tá je obklopená množstvom reštaurácií, diskoték a stánkov so suvenírmi. Doraziť po nej môžete až do starého mesta Budvy.

Hotely v Bečiči

Veľkým lákadlom Bečiči je 1800 m dlhá pláž pokrytá hrubším pieskom a drobnými okruhliakmi pri vstupe do mora, ktorý je vcelku pozvoľný. Nepredstavuje tak problém ani pre rodiny s deťmi.

Hotely v Bečiči sú veľmi luxusné a uspokoja nároky aj tej najnáročnejšej klientely. V rámci FIRST/LAST MINUTE ponúk môžete pobyt v týchto hoteloch zaobstarať s veľkou zľavou! V cene všetkých hotelov je už započítané aj stravovanie a to formou polpenzie alebo all inclusive! 

Pozrite aj našu ponuku apartmánov v Bečiči, príp. susedné Budve.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely v Bečiči

Hotel Splendid & Spa Resort***** Čierna Hora - Bečiči

Moderný a veľmi luxusný hotel sa nachádza v centre Bečići. Je ľahko dostupný z Jadranskej magistrály a pritom sa nachádza priamo pri 1800 m dlhej pie... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieLetecká doprava Hotel Splendid & Spa Resort*****

KÚPIŤ

Hotel Montenegro Beach Resort**** Čierna Hora - Bečiči

Hotel sa nachádza priamo v centre Bečići a je jedným z najmodernejších a najkvalitnejších hotelov na pobreží, ktorý poskytuje ubytovanie v Čiernej Ho... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénLetecká doprava Hotel Montenegro Beach Resort****

KÚPIŤ

Fotogaléria