Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Brela > Hotely Brela

Hotely Brela

HOTELY BRELA

Letovisko Brela asi nie je nutné nikomu nejako podrobne popisovať. Táto vyhľadávaná letná destinácia je oázou pre slovenskú i zahraničnú klientelu z celého sveta. Čisté prírodné pláže, priezračné more a hojnosť zelene sa dostali do povedomia každého návštevníka, z ktorých sa sem opäť veľa vracia. V priebehu letnej sezóny sú preto hotely na Brele vyhľadávané a bývajú veľmi skoro zaplnené, je potrebné myslieť na skorú rezerváciu.

Hotely Brela

sú všetky kvalitatívne na veľmi dobrej úrovni. Z našej ponuky Vám môžeme odporučiť predovšetkým hotel Soline, ale tiež hotel Berulia alebo hotel Maestral. Nové pobytové miesta postupne zaraďujeme do našej ponuky...

Hotely BrelaIzby na všetkých hoteloch v Brele sú väčšinou dvoj až štvorlôžkové, vzdialené od 20 do 150 m od pláže. Pri hoteloch je pre klientov cestujúcich vlastnou dopravou zaistené parkovacie miesto. Mestečko Brela je veľmi obľúbeným a vyhľadávaným letoviskom, teda je tu k dispozícii bohatá ponuka nielen ubytovacích kapacít - hotelov i apartmánov ale aj všemožných služieb a športového i kultúrneho vyžitia. Izby na hoteloch Brela sú všetky vybavené vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, TV, satelitom a klimatizáciou. Bežne je dostupné Wi - Fi pripojenie k internetu.

Ubytovanie - hotely Brela - je vrátane kvalitnej polpenzie. Raňajky sú formou švédskych stolov, večere výberom z troch jedál a skladá sa z polievky, hlavného jedla a dezertu či šalátu.

Klienti ubytovaní na hoteloch Brela môžu tiež využiť bohatú ponuku výletov a na niektorý z nich vyraziť, čo bude určite vítaným spestrením pobytu. S aktuálnou ponukou výletov sú klienti oboznámení našou delegátkou v mieste pobytu. Ponuka fakultatívnych výletov zahŕňa celý rad lodných výletov, poznávacích - národné parky, pevnosti ,jaskyne ... výlety do Mostaru, Splitu, Dubrovníka a mnoho ďalších.

Destinácia Brela je v letných mesiacoch známa stálym a slnečným počasím s minimom zrážok. Predpoveď počasia pre najbližších 10 dní môžete zhliadnuť na stránkach počasie Brela.

hotely Brela
sú všetky kvalitatívne na veľmi dobrej úrovni . Z našej ponuky Vám môžeme odporučiť predovšetkým hotel Soline , ale tiež a hotel Berulia alebo hotel Maestral . Nová pobytové miesta postupne zaraďujeme do našej ponuky .
Izby na všetkých hoteloch v Brele sú väčšinou dvoj až štvorlôžkové , vzdialené od 20 do 150 m od pláže . Pri hoteloch je pre klientov cestujúcich vlastnou dopravou zaistené parkovacie miesto . Mestečko Brela je veľmi obľúbeným a vyhľadávaným letoviskom , teda je tu k dispozícii bohatá ponuka nielen ubytovacích kapacít - hotelov i apartmánov ale aj všemožných služieb a športového i kultúrneho vyžitia . Izby na hoteloch Brela sú všetky vybavené vlastným sociálnym zariadením , chladničkou , TV , satelitom a Hotely Brelaklimatizací . Bežne je dostupné Wi - Fi pripojenie k internetu .
Ubytovanie v hoteloch na Brele je vrátane kvalitnej polpenzie . Raňajky sú formou švédskych stolov , večere výberom z troch jedál a skladá sa z polievky , hlavného jedla a dezet či šalátu .
Klienti ubytovaní na hoteloch Brela môžu tiež využiť bohatú ponuku výletov a na niektorý z nich vyraziť , čo bude určite vítaným spestrením pobytu . S aktuálnou ponukou výletov sú klienti oboznámení našou delegátkou v mieste pobytu . Ponuka fakultatívnych výletov zahŕňa celý rad lodných výletov , poznávacích - národ parky , pevnosti , jaskyne ... výlety do Mostaru , Splitu , Dubrovníka a mnoho ďalších .
Destinácia Brela je v letných mesiacoch známa stálym a slnečným počasím s minimom zrážok . Predpoveď počasia pre najbližších 10 dní môžete zhliadnuť na stránkach počasie Brela .

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií