Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Mimice > Hotely Mimice

Hotely v Mimiciach - Chorvátsko

V letovisku Mimice sa nachádzajú dva hotely. Rodinný hotel Croatia Sydney, novinka v našej ponuke, vo veľmi dobrej kvalite cca 200 m od mora za prijateľné ceny a druhý luxusný**** priamo pri mori. Hotely Mimice sú vzdialené 900 - 1000 km zo Slovenskej republiky, v dobrej dostupnosti.

HOTELY MIMICE

Oba hotely v Mimiciach sú obľúbené aj vďaka nádhernému výhľadu na Dináre, týčiacimi sa priamo nad letoviskom. Krásu krajiny dotvárajú kamienkové pláže s pozvoľným vstupom do priezračného mora aj borovicové háje a pokojná atmosféra. To všetko tvorí ideálne podmienky pre ubytovanie v Mimiciach pre všetky vekové kategórie, predovšetkým rodín s deťmi alebo milovníkov prírody.

 

Hotely Mimice

Hotely MimiceVám ponúknu ubytovanie na dvoch až štvorlôžkových izbách vrátane stravovania formou polpenzie alebo plnej penzie. Pre klientov ubytovaných v hotely Mimice je vyhradené parkovacie miesto na parkovisku, prípadne v hotelovej garáži (1 izba - 1 parkovacie miesto). Hotelové izby oboch hotelov v Mimiciach sú moderne zariadené, vybavené sociálnym zariadením, klimatizáciou, SAT - TV a minichladničkou. Samozrejmosťou je Wi-Fi pripojenie. Všetky izby hotelov v Mimiciach majú balkón orientovaný na more. Ponúkne sa Vám čarovný výhľad na Mimice a na more, kde môžete odpočívať a pozorovať nádherné blankytné more, záliv letoviska Mimice, pobrežie Makarskej riviéry a protiľahlý ostrov Brač.

Hotely v Mimiciach sú vhodným miestom pre organizovanie výletov v Chorvátsku. Z hotelov v Mimiciach sa môžete vydať na najrôznejšie fakultatívne výlety nielen na Omišskej a Makarskej riviére. Medzi žiadané patria všetky lodné výlety, napr. Fish Piknik, poldenné či kombinované lodné výlety, napr. na ostrov Brač - do letovísk Postira, Supetar, Bol (s kúpaním na pláži Zlatni Rat). Odporúčame tiež výlety do večerného Omišu a Bašky Vody. S aktuálnou ponukou všetkých typov výletov Vás oboznámi naša delegátka pri informatívnej schôdzke na hoteloch.

V letnom období je počasie v Mimiciach veľmi stabilné s minimom zrážok. Predpoveď počasia na nasledujúcich 10 dní môžete zhliadnuť na stránkach počasie Mimice.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií