Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Hotely na ostrovoch

Hotely na ostrovoch - Chorvátsko

Čisté more a prekrásne pláže v romantických zátokách sú čoraz viac veľkým lákadlom pre turistov vybrať si ubytovanie práve v nejakom hotely na ostrovoch. Na Chorvátskych ostrovoch nájdete bohatú ponuku kvalitných hotelov každej kategórie.

Hotely na CHorvátskych ostrovoch

Ubytovanie je zabezpečené so stravou, samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet, klimatizácia. V niektorých hoteloch sa nachádza bazén s tobogánmy a rôznymi atrakciami pre deti. Samozrejmosťou ubytovanie v hoteloch na ostrovoch je zabezpečené aj parkovacie miesto pre klientov.

Nádherne priezračné azúrovo modré more, rôznorodá fauna, flóra a bezkonkurenčne čistý, morom a soľou nasiaknutý vzduch, to všetko vám spríjemní a urobí nezabudnuteľnou dovolenku na ostrovoch. Vstup na ostrovy je zabezpečený trajektovou dopravou, ktorá počas letnej sezóny premáva v pravidelných intervaloch.

Hotely na ostrovoch

hotely na ostrovochpre Vás vyberáme na základe dlhoročných skúseností a požiadaviek klientov samotných. V našej ponuke momentálne nájdete hotely na ostrove Pag nachádzajúci sa priamo v meste Pag. Obľúbenou voľbou klientov je potom najmä hotel Mario, ktorý je v našej ponuke už niekoľkú sezónu a pre svoju obľubu je klientami hojne navštevovaný.

Ubytovanie v hoteli na ostrove Pag prináša celý rad možností. Môžte tu vidieť krásy historického jadra tohto mesta. Zavítať však môžete aj do ďalších letovísk na ostrove, kde rozhodne odporúčame predovšetkým návštevu mestečka Novalja, ktoré je obklopené krásnymi plážami ocenenými Modrou vlajkou. Vybrať  si však môžete aj z ponuky množstva fakultatívnych výletov, ktoré sú Vám v mieste pobytu k dispozícii.

Ubytovanie v hoteli na ostrove Pag potom prináša celý rad možností. Samotný Pag má krásne historické jadro, ktoré rozhodne stojí za pozretie. Zavítať však môžete aj do ďalších letovísk na ostrove, kde rozhodne odporúčame predovšetkým návštevu mestečka Novalja, ktoré je obklopené krásnymi plážami ocenenými Modrou vlajkou. Vyberať však môžete aj z ďalšej ponuky fakultatívnych výletov, ktoré sú Vám v mieste pobytu k dispozícii.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie hotely na chorvátskych ostrovoch

Hotel Mario Ostrov Pag

Hotel Mario nájdete priamo v meste Pag, v relatívne pokojnej ulici Strossmayer, ktorá vedie pozdĺž pobrežia oproti starému mestu - cez zátoku. Hotel ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Mario

KÚPIŤ