Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Omiš > Hotely Omiš

Hotely Omiš - Chorvátsko

V našej ponuke nájdete cenovo dostupné, ale inak veľmi kvalitné hotely v Omiši i jeho okolí. Prakticky sa tieto hotely nachádzajú na najobľúbenejších miestach Omišskej riviéry. Hotely Omiš sú vzdialené približne 870 km od hraničného prechodu Mikulov, teda v rozumnej dostupnosti zo SR. Ubytovanie na hoteloch v Omiši je vyhľadávané a teší sa vysokej obľúbenosti najmä pre kvalitné služby aj pokojnú lokalitu, kde je väčšina hotelov umiestnená.

HOTELY v OMIŠi

Izby v hoteloch Omiš sú takmer všetky dvojlôžkové, vzdialené 10-150 m od mora, teda v jeho bezprostrednej blízkosti. Klienti cestujúci vlastným autom majú pri všetkých hoteloch v Omiši (resp. Omišskej riviére) vyhradené parkovacie miesto. Hotely Omiš sú prevažne novo postavené alebo rekonštruované, väčšinou vybavené vkusným, moderným nábytkom, vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, mini chladničkou, TV so satelitom, fénom na vlasy a balkónom s výhľadom na more. Je tu tiež možnosť pripojenia k internetu. Pozrite našu stránku s informáciami o Omiši: dovolenka Omiš.

Hotely Omiš

Hotely OmišHotely na Omišskej riviére majú výbornú východiskovú pozíciu pre plánovanie najrôznejších faktultativních výletov. Z týchto hotelov sa môžete vydať napríklad na pevnosť Klis na predmestí Splitu, do jaskyne Vranjača (cca 30 km od Splitu), prípadne na niektorý z lodných výletov, napr. na ostrov Brač - Postira, Supetar, Bol alebo na ostrov Hvar - Jelsa.

Všeobecne možno ubytovanie na hoteloch v Omiši a jeho okolie odporučiť mladým ľuďom i rodinám s deťmi, vďaka cenovej dostupnosti, ale aj starším ročníkom. Napríklad ubytovanie na hoteli Croatia Sydney v Mimiciach zaobstaráte v hlavnej sezóne za 282 € vrátane polpenzie a ďalších služieb.

Počas letných mesiacov je počasie v Chorvátsku veľmi stabilné s minimom zrážok. Aktuálnu predpoveď počasia môžete zhliadnuť na stránkach počasie Omiš.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely v Omiši

Hotel Brzet Omišská riviéra - Omiš

Hotel Brzet nájdete v rovnomennej časti Omišu na pokojnom a tichom mieste v tesnej blízkosti mora. Obklopený je borovicovým lesíkom, ktorého vek je v... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel BrzetFirst minute 15%

KÚPIŤ