Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie ostrov Pag > Hotely ostrov Pag

Hotely ostrov Pag - Chorvátsko

Priamo v letovisku Pag, meste s bohatou históriou a množstvom pamiatok, ponúkame ubytovanie v hoteloch ostrova Pag. Ubytovanie z ponuky "Hotely ostrov Pag" poskytujeme v hoteli Mario s celkovým počtom 24 dvojlôžkových izieb s možnosťou jednej prístelky. Od hotela sa pohodlne dostanete na obľúbenú mestskú pláž mesta Pag, ktorá je tvorená okruhliakmi a má pozvoľný vstup do mora a vďaka tomu je vhodná aj pre rodiny s malými deťmi.  Na kúpanie však môžete využiť aj niektorú z okolitých prírodných pláží, ktoré sú krásne a kúpanie tu rozhodne stojí za vyskúšanie.

hotely na ostrove Pag

Mesto Pag ponúka pomerne bohatú ponuku športového i kultúrneho vyžitia. Počas letných mesiacov sa priamo v meste Pag koná celý rad festivalov, koncertov, karnevalov a ďalších kultúrnych podujatí, ktoré sú turistami obľúbené. Zaručia vám tak príjemné spestrenie dovolenky na Pagu.

Hotely na ostrove PagPag je aj skutočným rajom pre milovníkov histórie, kedy na Vás pri prechádzke starým mestom dýchne história siahajúca až do r. 1443, kedy bolo mesto Pag kompletne novo založené (koncom stredoveku utrpelo mesto Pag v bojoch so Zadarom veľké straty a staré mesto bolo prakticky zničené).

Počas ubytovania na hoteloch ostrova Pag odporúčame navštíviť aj letovisko Novalja, v okolí ktorého sa nachádzajú nádherné pláže ocenené Modrou vlajkou - pláže Zrće, Trinčel a Straško. K dispozícii je rovnako aj ponuka výletov z ostrova Pag, s ktorou Vás v prípade záujmu radi zoznámime.

Určite by vašej pozornosti nemala ujsť ponuka ubytovanie ostrov Bračubytovanie ostrov Šolta.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely na ostrove Pag

Hotel Mario Ostrov Pag

Hotel Mario nájdete priamo v meste Pag, v relatívne pokojnej ulici Strossmayer, ktorá vedie pozdĺž pobrežia oproti starému mestu - cez zátoku. Hotel ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Mario

KÚPIŤ