Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Hotely stredná Dalmácia

Hotely Stredná Dalmácia - Chorvátsko

Stredná Dalmácia poskytuje štandartné aj luxusné ubytovanie v cenovo dostupných hoteloch.  Stredná Dalmácia začína letoviskom Rogoznica severozápadne od Trogiru a končí prístavom Ploče.

Hotely v Strednej Dalmácii

Hotely v strednej Dalmácii sú vhodné pre klientov, ktorí využívajú autobusovú, leteckp dopravu aj cestujúcich vlastnou dopravou. Väčšina cesty, asi 90 % vedie po diaľniciach, cestovanie zvládne aj začiatočník. Ak si chcete cestu rozdeliť  na menšie úseky, odporúčame ísť po starej ceste a 1 - 2 dni stráviť na nádherných Plitviciach. Plitvické jazerá vám učarujú. Na Plitvických jazerách Vám môžeme zabezpečiť ubytovanie za cenu cca 20 €/osoba/noc.

hoteloch Strednej Dalmácie je možné zabezpečiť ubytovanie v dvoj až štvorlôžkových izbách. Z ponuky hotelov si môžete vybrať napríklad z hotelov v Južnej Dalmácii alebo hotely na ostrovoch. 

Hotely Strednej Dalmácie

hotely Stredná DalmáciaHotely v strednej Dalmácii zabezpečujú záruku kvalitného ubytovania. Väčšinou nájdete hotely rodinného typu, vybavené prevažne novým nábytkom, vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, SAT TV, minichladničkou, balkónom a internetom (Wi-Fi).
Ak budeme porovnávať hotely v strednej Dalmácii s inými oblasťami Chorvátska potom zistíme, že kvalitou aj cenou sú porovnateľné so severnými oblasťami. Hotely v južných častiach sú nepatrne lacnejšie, ale zase s drahšou dopravou. V podstate teda záleží už len na obľúbenosti jednotlivých hotelov. Medzi najžiadanejšie hotely v strednej Dalmácii jednoznačne patria hotely Baška Voda alebo hotely Tučepi.

Hotely nachádzajúce sa  v časti Chorvátska Stredná Dalmácia majú výbornú východiskovú pozíciu na realizovanie najrôznejších výletov. Z hotelov v Strednej Dalmácii na Omišskej a Makarskej riviére sa môžete vydať napr. Na Fish Piknik, pevnosť Klis, do jaskyne Vranjača, popr. na niektorý z lodných výletov - na ostrov Brač, Korčula alebo polostrov Pelješac.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie hotely v strednej Dalmácii

Hotel Anastasis*** Makarská riviéra - Tučepi

Nie je v ponuke. Hotel Anastatis nájdete vo svahu, asi 500 m od centra - nad magistrálou, na veľmi pokojnom mieste s krásnym výhľadom na celé Tučepi.... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Anastasis***

KÚPIŤ

Hotel Palloma**** Makarská riviéra - Baška Voda

Najnovší hotel v Baške Vode na Makarskej riviére. Úplne novo vybudovaný hotel (kolaudácia máj 2012) ležiaci v srdci Bašky Vody na jednom z najkrajš... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Palloma****

KÚPIŤ

Hotel Brzet Omišská riviéra - Omiš

Hotel Brzet nájdete v rovnomennej časti Omišu na pokojnom a tichom mieste v tesnej blízkosti mora. Obklopený je borovicovým lesíkom, ktorého vek je v... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel BrzetFirst minute 15%

KÚPIŤ