Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Sutomore > Hotely Sutomore

Hotely v Sutomore - Čierna Hora

Príjemné ubytovanie v Sutomore ponúkajú tunajšie hotely. Štandardne až moderne vybavené izby hotelov v Sutomore sú vhodné pre všetky generácie a uspokoja viac aj menej náročnú klientelu. Klienti cestujúci vlastným vozidlom môžu využiť aj hotelové parkovisko. Možná je tiež doprava vlakom alebo letecky.

hotely sutomore

V Sutomore sú sústredené najväčšie hotelové kapacity na celej Barskej riviére. Letovisko sa preslávilo najmä svojimi nádhernými piesočnými plážami, ktoré sú veľkým lákadlom pre turistov zo všetkých krajín Európy.

Ak hľadáte ubytovanie v hoteli za nízku cenu, potom Vám odporúčame zvoliť ubytovanie v hoteli Južno More. Skromnejšie ubytovanie nahrádza exkluzívna poloha priamo pri pláži a nádherný výhľad z balkónov priamo na more. Stravovanie je poskytované v hotelovej reštaurácii  umiestnenej v príjemnej záhrade. Samozrejmosťou je klimatizácia i Wi-Fi pripojenie k internetu a novo aj chladnička. Priamo pri pláži sa nachádza aj Vila Barcelona, ​​ktorá ponúka modernejšie ubytovanie.

V rámci ponúk FIRST MINUTE 2016 Čierna Hora môžete pobyt v hoteloch v Sutomore zaobstarať s veľkou zľavou! Sledujte pravidelne našu ponuku!

Odporúčame si pozrieť aj ponuku ubytovania v Bečiči a apartmány v Ulcinje.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely v Sutomore

Hotel Barcelona Čierna Hora - Sutomore

Hotel Vila Barcelona (Barselona) sa nachádza priamo na dlhej piesčitej pláži letoviska Sutomore a ponúka očarujúci výhľad na pláž i more. Poloha vil... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Barcelona

KÚPIŤ