Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Ulcinj > Hotely Ulcinj

Hotely Ulcinj - Čierna Hora

Luxus a vysoká kvalita ubytovania, aj tak by sme mohli popísať hotely Ulcinj. Mestečko Ulcinj je pomerne rozľahlým letoviskom a ubytovacie kapacity sú tu rozdelené k dvom plážam. Časť apartmánov, hotelov a penziónov je sústredená v centre Ulcinje pri „Mala pláža“ a ďalšie cca 5 km ďalej pri pláži zvanej "Velika plaža" po celej jej dĺžke (približne 13 km).

Hotely v Ulcinji

Do našej ponuky sme po starostlivej úvahe zaradili príjemný hotelík neďaleko starého mesta Ulcinj, priamo pri menšej z ulcinjskych piesočnatých pláží, ktorá nesie názov "Mala plaža".

Hotel Mala Plaža sa nachádza priamo pri promenáde, ktorá lemuje "Mala pláž" po celej jej dĺžke. Jedinečný výhľad, ktoré naše izby ponúkajú, nadchne každého. Priamo z balkóna môžete z izby sledovať dianie na promenáde či pláži, relaxovať pri žblnkaní vĺn a šumení mora alebo sa kochať  pohľadom na historické staré mesto, ktoré sa vypína nad mohutnými hradbami oproti hotelu.

Hotelové izby ponúkajú hosťom všetko potrebné. Vybavené sú pekným nábytkom, vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, Wi-Fi pripojením a balkónmi s výhľadom na more a Ulcinjske staré mesto. Súčasťou hotela je aj reštaurácia, v ktorej je podávaná objednaná strava (raňajky, polpenzia).

Ubytovanie priamo pri pláži ponúkajú aj hotely Sutomore. Už čoskoro vo FIRST MINUTE ponuke!

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií