Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > ZÁJAZDY > Školské pobyty v Chorvátsku > Mimice, Omišská riviéra - hotel Croatia Sydney

Školské pobyty Mimice - hotel Croatia Sydney

Ubytovanie v hoteli Croatia Sydney

Hotel Croatia Sydney je menší, príjemný hotelík rodinného typu s kapacitou 22 lôžok a priaznivou polohou. Hotel sa nachádza nad hlavnou zátokou a prístavom v mestečku Mimice. Je umiestnený na menšom kopci pod cestou, asi 150 m od pláže. Príjemnou cestou zídete priamo na pláž. Pohľad zo všetkých balkónov je orientovaný na more, kde v diaľke vidíte ostrov Brač aj pobrežie Makarskej riviéry.

Školské pobyty Mimice

Školské pobyty - MimiceNa hoteli sa nachádzajú dvoj, troj a štvorposteľové izby, ktoré sú vybavené sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV a minichladničkou. Na hornom poschodí hotela je presklenná reštaurácia s barom a reprodukovanou hudbou. Pred vstupom do hotela je vonkajšia záhradka s príjemným posedením s grilom. Najkrajšou časťou hotela je presklenný salónik (určený pre stravovanie ubytovaných hostí) s úchvatným výhľadom a dvoma priľahlými balkónmi, na ktorých môžete posedieť do neskorých nočných hodín. Reštaurácia, bar i salónik sú tiež klimatizované. V prípade väčšieho počtu klientov je k dispozícií susedný apartmánový dom Vila Frič s vonkajšou terasou a kapacitou ďalších cca 25 lôžok. Stravovanie prebieha v hotelovej jedálni.

hotel Croatia Sydney pre rok 2015, 10 dňový pobyt

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie, 7 x polpenzia (možnosť rozšíriť na plnú penziu), autobusovú dopravu, pobytovú taxu, služby delegáta, pre školy celodenný pitný režim, spotrebu energií, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, uteráky.
Skupinová
zľava:
každý 16. klient ubytovanie ZADARMO! Pri obsadení hotela viac ako 40 klientmi sú 4 osoby úplne zdarma.
Minimálna obsadenosť: 15 osôb, max. 95 osôb.

Pre aktuálnu ponuku termínov a cenovú kalkuláciu, neváhajte a kontaktujte nás: adriasun@adriasun.sk, +421 908 082 703, +421 903 502 022.