Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > CESTOVNÉ INFORMÁCIE > Výlety v Chorvátsku > Výlety v Strednej Dalmácii > Morský kajaking

Morský kajaking v Chorvátsku

Morský kajaking ponúka plavbu vedľa obrovských skál, pod mohutnými útesmi, objavovať zabudnuté jaskyne a relaxovať v prírodných úkrytoch. Na kajaku sa budete môcť dostať na miesta, o ktorých väčšina cestujúcich na väčších lodiach iba sníva... Skúsenejším a ešte viac športovo založeným hosťom môžeme ponúknuť potápanie, windsurfing, horolezectvo či paragliding.

Morský kajaking

Veslujte s nami, aby ste poznali skryté zátoky, pláže a malebné dedinky s dávnou históriou. Najprv dostanete základné informácie o veslovaní, vybavenie a potom vyrazíme. Budete prekvapení, ako vám to pôjde ľahko a rýchlo. Začíname na kajakoch zo Sutivanu pozdĺž severozápadného pobrežia ostrova Brač, naskytne sa nám pritom prekrásny pohľad na zátoky a pláže. Kúpať sa môžete v jednej zo zátok. Pokračovať sa bude na kajakoch priamo do Bobovišće, do jednej z najkrajších zátok Brač, potom do Milna - dedinky všeobecne známej rybolovom a stavbou lodí. Koniec výletu je blízko Jachtového klubu a návrat späť do Sutivanu. Dĺžka 8 námorných míľ t. j. 15 km, úroveň obtiažnosti variabilný. Od 9.00 do 16.00 h, cena 220 Kn.

Kajaking zo Supetaru do Sutivanu

Kajaking má dĺžku 6 km, pozdĺž pobrežia a je ideálny pre rodinné aktivity. Hoci ste začiatočník v morskom kajakingu, garantujeme Vám nezabudnuteľné momenty pri zachovaní maximálnej bezpečnosti. Pri expedícii budete mať zastávku v malebnej rybárskej dedinke Mirca a ďalšiu pauzu s opaľovaním a kúpaním na krásnych plážach Sutivanu.

Je to potešenie pre všetkých, ktorí očakávajú nejaké dobrodružstvo bez nebezpečenstva. Po prehliadke Sutivanu nasleduje návrat do Supetaru mikrobusom. Dĺžka trasy 6 km, obtiažnosť - jednoduchá. Od 9.00 do 13.00 h. Cena 160 KN.

Na všetky tieto aktivity Vám môžu naši delegáti zabezpečiť vstupenku na vybraný deň i čas. Myslíme tiež na priaznivcov tenisu, stolného  tenisu a rôznych plážových hier.

Fotogaléria