Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > KONTAKT > O nás

O nás

CA Adria Sun

Naša firma pôsobí v oblasti cestovného ruchu už od začiatku roku 2000. Najprv ako prevádzkovateľ hotela v Chorvátsku, potom sme sa začali venovať ponuke ubytovania v Chorvátsku. Následne sme v roku 2008 založili cestovnú agentúru Adria Sun, ktorej prevádzka sídli na Slovenku v Sabinove.


Pri výbere ubytovacích kapacít využívame nielen naše veľmi dobré znalostí miestneho prostredia a kontaktov s miestnymi obyvateľmi, ale prihliadame predovšetkým k pripomienkam a prianiam našich klientov.

Ubytovanie poskytujeme za prijateľné ceny u väčšiny našich ubytovacích kapacít. Kvalita ubytovania je pritom na strednej až luxusnej úrovni.
Na rozdiel od veľkých CK Vám ponúkame osobitý prístup kedy uprednostňujeme predovšetkým spokojnosť každého klienta.

K širokej ponuke ubytovania ponúkame klientom aj komplexné cestovné poistenie prostredníctvom poisťovne UNION. Poistenie je veľmi dôležitá služba, ktorú klienti často podceňujú. Jedným z rizík poistenia je poistenie storna pobytu, ktoré už mnohokrát pomohlo klientom, aby im aspoň časť financií zaplatených za zájazd, pri náhlom zrušení dovolenky, vrátila poisťovňa.

Veľká časť klientov sa stáva našimi "vernými klientami" lebo dokážu oceniť služby, ktoré ponúkame.


Prajeme Vám krásnu dovolenku a šťastnú cestu do niektorého z našich letovísk!

Kontaktné údaje našej CK nájdete „TU


NOVINKOU je uvedenie výberu tých najobľúbenejších lyžiarskych zájazdov do Rakúskych a Talianskych Álp. Prezrite si našu jedinečnú ponuku lyžovanie v Rakúsku a lyžovanie v Taliansku.