Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > ZÁJAZDY > Organizované zájazdy do Chorvátska

Kolektívne zájazdy do Chorvátska

Kolektívne zájazdy do Chorvátska

Naše najobľúbenejšie pobytové miesto - Vila Adria Sun - prináša možnosť organizácie kolektívnych zájazdov do Chorvátska. Výhody vily sú pravidelne využívané pre školské pobyty, cvičenia v Chorvátsku (aerobic, zumba, pilates, joga, brušné tance, africké tance). Najmä v mesiacoch jún a september tu prebiehajú tieto veľmi obľúbené aktivity.

Kolektívne zájazdy - Chorvátsko - doprava

Pri kolektívnych zájazdoch do Chorvátska je vo väčšine prípadov využívaná autobusová doprava, kedy spolupracujeme s kvalitnými a osvedčenými dopravnými spoločnosťami, ktoré sú vybavené modernými klimatizovanými autobusmi. Autobusy Vás do Chorvátska dopravia takmer zo všetkých kútov Slovenskej republiky. Orientačný zoznam nástupných miest môžete zhliadnuť v sekcii autobusová doprava do Chorvátska.  Ak je autobus objednaný výhradne pre celú skupinu, existuje možnosť nástupu na vopred dohovorenom mieste.

Autobusoví dopravcovia zvyčajne volia cestu cez Slovinsko, ktorá je najrýchlejšou možnou pri ceste do Chorvátska. Bližšie informácie o autobusovej doprave a možných trasách môžete získať v sekcii zájazdy do Chorvátska.

Organizované zájazdy do Chorvátska - informácie

Viac informácií o školských pobytoch nájdete v sekcii školské pobyty v Chorvátsku.  Ak sa chystáte dovolenku prežiť aktívne, môžete zhliadnuť niektorý z nasledujúcich odkazov: aktívna dovolenka v Chorvátsku a aerobic v Chorvátsku.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií