Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > ZÁJAZDY > Školské pobyty v Chorvátsku > Ostrov Pag, mesto Pag, hotel Mario

Školské pobyty ostrov Pag - hotel Mario

Hotel Mario, ostrov Pag

Ostrov Pag leží v strednej časti Chorvátska a patrí k skupine tzv. Kvarnerských ostrovov. Rozprestiera sa pozdĺž pohoria Velebit. S pevninou ho spája most "Paški most" cez Velebitský kanál. Pag je tretí najdlhší ostrov, jeho dĺžka je 65 km a piaty najväčší ostrov v Chorvátsku. Najvyšším bodom ostrova je "Sveti Vid" s nadmorskou výškou 348 m. Na ostrove Pag objavíte mnoho krásnych jaskýň, hlboké zálivy a veľa prírodných pláží a zátok. Takmer 25 % pobrežia ostrova tvoria pláže.

Školské pobyty ostrov Pag

Školské pobyty - Ostrov Pag

Hotel Mário nájdete priamo v meste Pag na pokojnom mieste s dobrým prístupom na pláž. V hoteli sú prevažne dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, všetky majú priamy alebo bočný výhľad na more. Na hoteli je k dispozícii klimatizácia, TV a Wi-Fi pripojenie. Priamo pri hoteli je dostatočne veľká plocha napr. pre cvičenie aerobicu. Pre ubytovaných klientov je k dispozícii jedáleň, ktorá môže byť využitá ako spoločenská miestnosť v prípade nepriaznivého počasia. Pag ponúka množstvo výletov po ostrove i v jeho okolí.

hotel Mario pre rok 2015, 10 dňový pobyt

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie, 7 x polpenzia (možnosť rozšíriť na plnú penziu), autobusovú dopravu, pobytovú taxu, služby delegáta, pre školy celodenný pitný režim, spotrebu energií, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, uteráky.
Skupinová zľava:
pri 20 platiacich klientoch 1 osoba ZDARMA!
Minimálna obsadenosť: 40 osôb, max. 60 osôb. Individuálna kalkulácia pre menšie skupinky.

Pre aktuálnu ponuku termínov a cenovú kalkuláciu, neváhajte a kontaktujte nás: adriasun@adriasun.sk, +421 908 082 703 , +421 903 502 022.