Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Pohľad na penzión Ivan z priestrannej terasy penziónu

Poloha na mape: N 44,29615     E 15,43681

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Severná Dalmácia > Ubytovanie Starigrad - Paklenica > Penzióny Starigrad - Paklenica > Penzión Ivan

Penzion Ivan

WiFi Klimatizácia Pláž50 mObchod 20 mStravovanie Autobusová doprava Vlastná doprava

Krásne ubytovanie blízko mora

Nechcete sa počas dovolenky len tak povaľovať na pláži? Vyrazte na výlet do neďalekého kaňonu Velika Paklenica!

Penzión Ivan se nachádza v letovisku Starigrad - Paklenica a poskytuje jedinečné ubytovanie na úpätí majestátneho pohoria a Národného parku Paklenica, pritom len pár krokov od mora.

Jedná sa o vyhľadávané ubytovanie s exkluzívnou polohou necelých 50 metrov od pláže a 100 m od centra letoviska.

V dobrej pešej dostupnosti od penziónu je obchod, bankomat, zmenáreň, pošta, lekáreň, pekáreň, reštaurácie a kaviarne. Pozdĺž promenády sa nachádza takisto celý rad stánkov s najrôznejšími suvenýrmi, ovocím a zeleninou, olivovými olejmi, vínom a ďalšími miestnými špecialitami. Motoristi iste ocenia čerpaciu stanicu priamo v letovisku. Starigrad je jedno z najdostupnejších miest zo SR.

Mám otázku

ubytovanie

V penzióne sú k dispozícii pekne zariadené dvoj a trojlôžkové izby a trojlôžkové štúdia. V menšom susednom domčeku je k dispozícii priestranný apartmám pre 5 osôb (trojlôžková spálňa + spálňa s váľandou). Okrem štandardného vybavenia zahŕňajúceho nábytok (postele a skrine) a vlastné sociálne zariadenie majú ubytovacie jednotky tieto parametre:

 • Všetky štúdia majú terasu alebo balkón, niektoré s výhľadom na more, kuchynský kút, chladničku, rychlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a klimatizáciu.
 • Veľký päťlôžkový apartmán má k dispozícii terasu (bez výhľadu na more). Nad rámec vybavenia štúdií má tento apartmán k dispozícii ešte TV so satelitným prijímačom.
 • Izby majú balkón orientovaný smerom na more a klimatizáciu. Klientom ubytovaním v izbách je naviac k dispozícii spoločná kuchyňa.

Vybavenie penziónu

Hosťom je rovnako k dispozícii jedáleň s TV so satelitným prijímačom a terasou. V priestoroch penziónu je dostupné Wi-Fi pripojenie zdarma.

Pri penzióne môžu klienti využívať zdarma gril.

Samozrejmosťou je posteľné prádlo a uteráky.

Parkovanie

Klienti majú parkovanie zdarma priamo pri penzióne alebo v blízkom okolí.

Domácí maznáčikovia

Pobyt s domácími maznáčikmy nie je na penzióne Ivan povolený.

Šport a výlety

Využijte pestrú ponuku najrôznejších výletov a to nielen do Národného parku Paklenica, napr. NP Plitvické jazerá je vzdialený len cca 2 hodiny jazdy autom.

Pre šport je tu ideálna horská turistika, horská cyklistika, lezecké a podobné športy. Skalné steny v Národnom parku Paklenica ponúkajú celý rad  lezeckých ciest rôzných obtiažností. Usporadúvajú sa tu aj rôzne lezecké súťaže. Je tu vyznačených 150 km horských turistických ciest. Najvyšší vrchol Vaganski Vrch je pešo dosiahnuteľný behom jedného dňa.

Ideálne podmienky sú aj na vodné športy, napr. rafting alebo kajaking na rieke Zrmanji.

Zaistíme BUS dopravu

kvalitnými autobusmi zo všetkých väčších miest SR.

stravovanie

V cene ubytovania je zahrnutá chutná polopenzia.

Tešit sa môžete na jedinečnú a predovšetkým čerstvú stredomorskú kuchynu a domáce dalmatské špeciality. Ochutnáte ovocie a zeleninu z vlastnej záhradky penziónu, vybrané mäsové výrobky z regiónu a čerstvé morské ryby!

Nenechajte si újsť možnosť ochutnať vynikajúci gastronómiu v penzióne Ivan, ktorú pripravuje majiteľ vily.

pláže

Pláže v letovisku sú převažne okruhliakové. Niektoré boli ocenené tzv. „Modrou vlajkou“ (najuznávanejšie ocenenie za čistotu mora a okolia).

More je v tejto oblasti krišťáľovo čisté, čo spoločne s pozvoľným vstupom do mora robí z tejto oblasti takisto lokalitu ideálnu aj pre rodiny s deťmi.

Na svoje si prídu i vyznávači naturizmu, pre ktorýchch sú tu, v okrajových častiach letoviska, vyhradené "nudistické" pláže.

Ďalšie informácie

Kliknite na počasie v Chorvátsku, kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalší potrebné informácie.

Zľavy:

 • dieťa do 6 rokov zdarma bez nároku na lôžko
 • dieťa 6-12 rokov zľava 50% z ubytovania
 • vernostná zľava pre stálych klientov 8,- €/os./pobyt
 • 5% zľava pre novomanželov, ktorý uzavreli manželstvo v r. 2018
 • 5% senior zľava (nad 60 rokov)

Cena zahŕňa:

 • 7x ubytovanie
 • 7x polpenzia
 • využívanie klimatizácie
 • Wi-Fi pripojenie
 • spotreba všetkých energií
 • záverečné upratovanie
 • poistenie CK proti zániku
 • pobytové taxy

Cena nezahŕňa:

 • autobusovou dopravu (možnosť priobjednať)
 • cestovné poistenie (možnosť priobjednať)

Cena dopravy:

Vlastná alebo autokarová. Autokarovú dopravu do tejto destinácie Vám môžeme zabezpečiť z celej SR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. Cena autobusovej dopravy (obojsmerná) sa pohybuje od 99 EUR v závislosti od nástupných miest. Po vysadení v Baške Vode Vás privíta náš delegát, ktorý zabezpečí ubytovanie a zoznámi Vás so všetkým potrebným. Viac o doprave do Chorvátska.