Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Ubytovanie Promajna, penzión Joze - pohľad na dom

Poloha na mape: N 43,33454     E 16,97368

first minute 15%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Promajna > Penzióny Promajna > Penzión Joze

Penzión Joze

WiFi Klimatizácia Pláž120 metrovTelevízia Obchod 100 metrovStravovanie Autobusová doprava Vlastná doprava

Veľmi kvalitné ubytovanie s polpenziou za priaznivú cenu!! Nepreľudnené, krásne a pokojné miesto medzi Baškou Vodou a Makarskou. Penzión Joze je umiestnený v pokojnej časti Promajny obklopenej prírodou, v blízkosti mora aj centra. Penzión Joze je novo postavený, zariadený a vybavený v najmodernejšom štýle, vyhovuje aj najnáročnejšej hotelovej klientele.

Dovolenka v Promajne je žiadaná predovšetkým vďaka svojej polohe. Do Bašky Vody sa dostanete pohodlne pešo po promenáde pozdĺž mora za pol hodiny, cesta vedie v tesnej blízkosti mora a počas nej budete určite tiež obdivovať impozantné pohorie Biokovo. Ak by ste pokračovali cez Bašku ďalej po pormenáde, prídete do Brely, kde sú jedny z najkrajších pláží Chorvátska. Túto trasu tiež často volia cykloturisti pretože vedie po rovine a tak ju zvládnu aj začiatočníci.

Mám otázku

Ubytovanie

Penzión JozeNa Vile sú k dispozícii izby na prvom poschodí:

 • 2 + 2 manželské lôžko, skriňa, rozkládaci gauč pre 2 deti do 12-tich rokov, alebo jednu dospelú osobu, kúpeľňa (sprcha, WC), SAT-TV, chladnička, balkón so záhradným nábytkom,
 • 2 + 1 manželské lôžko, skriňa, kúpeľňa (sprcha, WC), SAT-TV, chladnička, balkón so záhradným nábytkom, možnosť rozkl. lôžka pre tretiu osobu,
 • 2 + 1 manželské lôžko, skriňa, kúpeľňa (sprcha, WC), SAT-TV, chladnička, balkón so záhradným nábytkom, možnosť rozkl. lôžka pre tretiu osobu.

Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, možnosťou pripojenia k internetu prostredníctvom Wi-Fi siete. Používanie klimatizácie a Wi-Fi je započítané v cene.

Parkovanie

Pre všetkých našich klientov je zabezpečené bezplatné parkovanie bezprostredne pri penzióne.

Šport, zábava a výlety do okolia

Športové vyžitie v Promajne je maximálne: windsurfing, vodné skútre, jachty, vodné bicykle, všemožné vodné atrakcie, stolný tenis alebo klasický tenis - to všetko môžete prežiť v Promajne. Za zábavou nemusíte chodiť ďaleko, všetko je v blízkosti, napr. miestne reštaurácie a taverny pozdĺž promenády s príjemnou reprodukovanou hudbou. Počas hlavnej sezóny môžete navštíviť množstvo ďalších kultúrnych podujatí.  Výlety do okolia Promajny - medzi najobľúbenejšie patria lodné výlety na ostrovy Brač, Hvar alebo Korčula s významnými historickými pamiatkami. Veľa ďalších výletov v okolí Promajny nájdete na odkaze: Výlety strednej Dalmácie.

Odporúčanie

Ubytovanie v Promajne aj celú túto destináciu môžeme odporučiť najširšej klientele, určite nikoho nesklame. Vďaka rovinatému terénu, výbornému prístupu k moru i do mora je pobytové miesto Promajna vhodné pre rodiny s malými deťmi i staršiu klientelu.

GPS súradnice

N 43° 20, 095´ E 16° 58,476´ (formát: DD MM.mmm stupne° minúty´)

Ak Vám ponuka penziónu Joze nevyhovuje, môžete zhliadnuť našu ďalšiu ponuku "penzióny v Chorvátsku" a to konkrétne penzión Palme v Drveniku alebo penzión Ivica v Bibinje u Zadaru.

Stravovanie

Stravovanie je zabezpečené formou polpenzie (započítaná v cene). Jedlo je podávané priamo v penzióne Joze. Raňajky formou bufetu, večere výberom z 3 jedál: bezmäsité, mäsité - na grile + hotové tradičné miestne jedlo, napr. guláš, plnené papriky, stroganov, a pod.  Na raňajky je k dispozícii v neobmedzenom množstve: chlieb, maslo, džem, čerstvá zelenina, káva, čaj, mlieko + tanier s kontinentálnymi raňajkami (šunka, saláma alebo údenina, miešané vajíčka, nátierky a pod).  Večera pozostáva z dvoch chodov: jednotná polievka, hlavné jedlo s prílohou a pečivom, džbán vody. Ďalšie nápoje sú k dispozícii za úhradu.

Pláže

Pláž je vzdialená od penziónu len 120 m. Pláže v Promajne sú čisté, udržiavané a dostatočne veľké z drobných kamienkov, čiastočne zatienené borovicami. Samozrejmosťou sú plážové sprchy a kabínky na prezlečenie. More je v Promajne pokojné a krištáľovo čisté. Pohorie Biokovo za chrbtom vytvára nádhernú panorámu.

Ďalšie informácie

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Kliknite na počasie v Chorvátsku, kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších penziónov v Chorvátsku.

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov – zdarma
 • dieťa od 12 rokov na rozkladacom gauči - viď cenník
 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie s polpenziou
 • pobytovú taxu
 • používanie klimatizácie, WiFi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Autokarovú dopravu do Promajny Vám zabezpečíme z celej SR kvalitnými autobusmi. Cena autobusovej dopravy sa pohybuje od 99 € v závislosti na nástupnom mieste. Po vysadení v Promajne sa Vás ujme náš delegát, ktorý zabezpečí ubytovanie a zoznámi Vás so všetkým potrebným. Bližšie informácie o doprave nájdete „TU“.