Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Pohľad na Penzión Velimir v Gradacu, Chorvátsko

Poloha na mape: N 43,10939     E 17,34111

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Gradac > Penzióny Gradac > Penzión Velimir

Penzión Velimir**

Pláž200Obchod Stravovanie Autobusová doprava Vlastná doprava

Menší rodinný penzión s príjemným ubytovaním a dobrou polohou v letovisku Gradac na Makarskej riviére. Penzión sa nachádza necelých 200 m od krásnej pláže s pozvoľným vstupom do mora, čo z nej robí ideálne miesto pre dovolenku rodín s malými deťmi i seniorov. V centre mesta možno navyše príjemne posedieť v reštauráciách, kaviarňach i cukrárňach a spríjemniť si tak každé dopoludnie, popoludnie či večer.

Dovolenka Gradac ako z rozprávky, to je ubytovanie v penzióne Velimir v Gradaci.

Mám otázku

ubytovanie

Jednoducho zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové izby. K dispozícii je prístelka pre 4 osobu. Vlastné sociálne zariadenie, balkón (niektoré s výhľadom na more).

Parkovanie

Priamo pri penzióne prípadne vo vedľajších uliciach.

Výlety

Gradac je východiskovým miestom pre výlety v Chorvátsku k Bačinským jazerám. Je to súbor prepojených krasových a sladkovodných jazier. Jazerá miestami dosahujú hĺbku až 28 metrov. Obklopuje ich bohatá vegetácia. Zaujímavosť je, že dno jazera sa nachádza pod úrovňou dna morského. Lodný výlet je možné uskutočniť na ostrov Korčula alebo polostrov Pelješac, oba sa pýšia krásnou chorvátskou prírodou. 60 km sú vzdialené vodopády Kravica. Navštíviť možno tiež susedný krásny Drvenik.

Zábava a športové vyžitie v letovisku Gradac

Gradac je obľúbenou dovolenkovou destináciou. V sezóne sa tu konajú diskotéky pod holým nebom i ľudové slávnosti, napr. Gradacká turistická noc v júli. V centre mesta sa dá príjemne posedieť v reštauráciách, kaviarňach i cukrárňach. Nachádza sa tu aj promenáda s tržnicou, diskotéky, obchody aj zmenáreň. Gradac možno nazvať rajom pre športovo založených cestovateľov. Možno sa venovať surfingu, vodnému pólu, potápaniu, jet ski, tenisu, mini golfu, cyklistike, paraglidingu, pešej turistike a mnohým ďalším športovým aktivitám.

Odporúčania

Ak Vám ponuka penziónu Velimir úplne nevyhovuje, prejdite si našu ďalšiu ponuku ubytovania v Gradaci, kde pre Vás ponúkame ešte apartmány Vila Josko a Vilu Teo.

Stravovanie

v cene pobytu je zahrnutá polpenzia. Polpenzia formou jednotného slovenského alebo chorvátskeho menu. Stravovanie sa podáva v jedálni, ktorá je klimatizovaná.

Pláže

Okruhliaková pláž cca 200 metrov. Pozvoľný vstup do mora. Na pláži sú sprchy. Vodné športy za poplatok. Gradac ponúka aj jednu z najkrajších pláží Makarskej riviéry Gornja Vala. Gradac je typický svojimi dlhými štrkovými plážami, ktoré lemujú borovice a palmy. Pláže majú vždy pozvoľný vstup do mora, čo ocenia deti aj seniori. Na plážach sú umiestnené šmýkačky a tobogány.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.
Prehľad našich najobľúbenejších penziónov v Chorvátsku.

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Fotogaléria

Zľavy:

 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • 7 x polpenziu
 • pobytovú taxu
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Vlastná. Autobusovú dopravu do tejto destinácie Vám môžeme zabezpečiť z celej SR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. Viac o doprave do Chorvátska sa dočítate na našej stránke "doprava do Chorvátska".