Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Petrovac na Moru > Penziony a hotely Petrovac na Moru

Penzióny a hotely Petrovac na Moru

Hotely a penziÓny v Petrovaci na Moru

Ak hľadáte kvalitné ubytovanie v pokojnejšom letovisku na Budvanskej riviére, potom sú pre Vás hotely Petrovac na Moru tou správnou voľbou. Moderné ubytovanie v maximálnej vzdialenosti 300 m od štrkovo-piesočnatej pláže ponúkame s polpenziou, u niektorých hotelov s možnosťou priplatenia "all inclusive". Hotely Petrovac na Moru navyše umožňujú pobyty s deťmi so zaujímavými zľavami. Dopravu môžete využiť vlastnú, autobusovú i leteckú.

Vybavenie hotelov plne zodpovedá počtu pridelených hviezd a spĺňa nároky aj náročnejšej klientely. Hotelové izby sú veľmi kvalitne vybavené. Samozrejmosťou je klimatizácia, vlastné sociálne zariadenie, SAT TV, telefón, minibar i balkón. Vo väčšine hotelov je na izbách dostupné aj pripojenie k internetu. Samotné hotely v Petrovaci ďalej ponúkajú vo svojich priestoroch reštaurácie, bary, kaviarne, terasy na slnenie či obchody so suvenírmi. Väčšina hotelov má vlastný vnútorný i vonkajší bazén, príp. whirlpool.

Vzhľadom na povahu letoviska, hotely Petrovac na Moru odporúčame predovšetkým pre rodiny s deťmi a všetkých klientov, ktorí vyhľadávajú kvalitné ubytovanie v pokojnejšom letovisku.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si hotely v Petrovaci na Moru

Penzion Pod Lozom Čierna Hora - Petrovac na Moru

Rodinný penzión nájdete v centre vyhľadávaného letoviska Petrovac na Moru . Je zložený z niekoľkých budov, záhrady a reštaurácie. Penzión má výhodnú... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Penzion Pod Lozomfirst minute 10%

KÚPIŤ