Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Gradac > Penzióny Gradac

Penzióny Gradac - Chorvátsko

Gradac je príjemné mestečko ležiace pod masívom pohoria Rilić. Je najjužnejším letoviskom Makarskej riviéry. Od Makarskej je vzdialený 40 km, situovaný na polceste medzi Splitom a Dubrovníkom.

Penzióny v Gradaci

Kvôli neopakovateľnému spojeniu pohoria Rilić s jednou z najkrajších kamienkových pláží na Jadrane a blízkosti najvýznamnejších turistických cieľov, je Gradac príťažlivým mestečkom pre príjemnú dovolenku. Ponúka ubytovanie v penziónoch Gradac za skvelé ceny. Gradacké pláže sú lemované borovicami a palmami a vďaka drobným kamienkom a miernym vstupom do mora sú veľmi vhodné pre rodiny s deťmi. Prechádzky po krásnej, dlhej promenáde si môžete spestriť návštevou početných obchodíkov, cukrární, kaviarničiek a pizzérií, pričom na jej oboch koncoch nájdete diskotéky nachádzajúce sa priamo pri pláži.

Penzióny GradacStravovanie v penziónoch Gradac je vlastné, príp. je možné dohodnúť polpenziu. Polpenzia sa podáva formou jednotného slovenského  alebo chorvátskeho menu.

Počas dovolenky v penziónoch Gradac môžete vyskúšať plavbu typickými loďkami po neďalekých kúzelných Bačinských jazerách alebo sa ísť okúpať na Kravické vodopády.  Vyberte si pre svoju dovolenku penzióny Gradac a určite sa budete k našim chorvátskym priateľom, tak ako ostatní hostia, radi vracať.
Určite by vašej pozornosti nemala ujsť novinka v našej ponuke: dovolenka Drvenik, ale aj najjužnejšie položené dovolenka Pelješac.

Počasie v Gradaci je po celú sezónu stále, výnimočne teplé a s minimálnym množstvom zrážok. Predpoveď počasia na ďalšie dni v letovisku Gradac môžete zhliadnuť na stránkach počasie Gradac.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si Penzióny v Gradaci

Penzión Velimir Makarská riviéra - Gradac

Menší rodinný penzión s príjemným ubytovaním a dobrou polohou v letovisku Gradac na Makarskej riviére. Penzión sa nachádza necelých 200 m od krásnej ... PlážObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaPenzión Velimir

KÚPIŤ