Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Omiš > Penzióny Omiš

Penzióny Omiš v Chorvátsku

Omiš si návštevníkov získava nielen krásnym prostredím a historickým jadrom mesta, ale predovšetkým jedinečnými piesočnatými plážami, ktoré vznikli postupným nanášaním piesku z rieky Cetiny vlievajúcej sa v tejto oblasti do mora.

PenziÓny v omiši

Od sezóny 2015 pre Vás v tejto oblasti ponúkame tiež penzióny Omiš, ktoré môžeme odporučiť všetkým generáciám. Penzióny v Omiši ponúkajú výborný pomer kvality a ceny. Veľmi moderne vybavené apartmány, bazén a výborná strava, láka do miestnych penziónov mnoho turistov.

Nami ponúkaný penzión v Omiši sa nachádza v časti Duče a disponuje krásnym bazénom a leží neďaleko pláží. Stravovanie je možné zabezpečiť priamo v priestoroch penziónu, prípadne v blízkej reštaurácii.

Bezproblémový prístup na pláž a do mora, robí z tejto oblasti voľbu číslo jeden pre rodiny s deťmi a seniorov. 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si penzióny v Omiši

Penzion Babaja Chorvatsko - Omiš

Penzión Babaja sa nachádza na predmestí Omišu, iba 150 m od nádhernej pláže pokrytej jemným zlatistým pieskom a zároveň je vybavený krásnym bazénom s... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénVlastná dopravaPenzion Babaja

KÚPIŤ

Penzion Star Omišská riviéra - Nemira

Penzión sa nachádza na predmestí mesta Omiš v časti zvanej Nemira, vo vzdialenosti cca 180 metrov od kamienkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénVlastná dopravaPenzion Star

KÚPIŤ