Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Promajna > Penzióny Promajna

Penzióny Promajna - Chorvátsko

Mestečko Promajna je menšie, krásne upravené letovisko medzi Baškou Vodou a Makarskou. V Promajne nájdete pokoj a pohodu a tiež relatívne menšiu hustotu návštevníkov, čo je určite príjemné najmä na plážach.

PENZIÓNY PROMAJNA

Služby sú v Promajne štandardné, ako na ostatných okolitých letoviskách, teda na veľmi dobrej úrovni. Okrem penziónov Promajna sú hosťom k dispozícii aj apartmány.

Pokiaľ uprednostňujete pri svojej dovolenke stravovanie v objekte, potom penzión Joze v Promajne je tou najlepšou alternatívou.

Ubytovanie - penzióny v Promajne

Penzióny PromajnaV súčasnej dobe Vám môžeme odporučiť ubytovanie v penzióne Joze, ktorý je umiestnený v centre Promajny na veľmi pokojnom mieste. Z tohto penziónu sa dostanete po 2 minútach chôdze príjemnou cestou priamo na centrálnu pláž v Promajne. Môžeme určite konštatovať, že pomer ceny a kvality je na penzióne Joze vo veľmi dobrom pomere. S ohľadom na dopyt budeme postupne ponuku ubytovania v penziónoch i apartmánoch v Promajne neustále rozširovať.

Novinkou v našej ponuke je dovolenka Gradac, ktorá vo Vás určite zanechá nezabudnuteľný zážitok z dovolenky v Chorvátsku.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si Penzióny v Promajne

Penzión Joze Makarská riviéra - Promajna

Veľmi kvalitné ubytovanie s polpenziou za priaznivú cenu!! Nepreľudnené, krásne a pokojné miesto medzi Baškou Vodou a Makarskou. Penzión Joze je umie... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaPenzión Jozefirst minute 15%

KÚPIŤ