Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Severná Dalmácia > Ubytovanie Starigrad - Paklenica > Penzióny Starigrad - Paklenica

Penziony Starigrad - Paklenica

PenziÓny v letovisku starigrad - paklenica

Okrem celého radu najrôznejších vilek a apartmánových domov sa v letovisku nachádzajú tiež penzióny alebo hotely. Jedná sa o menšie letovisko s približne tisíckou miestnych obyvateľov. Ubytovacích kapacit je tu dostatok, no aj tak nie je vhodné otáľať s rezerváciou, pretože už v jarnej dobe je väčšina z kapacít vypredaná.

Nami vybrané penzióny Starigrad sú vhodné aj pre náročnejšiu klientelu, pretože sa nachádzajú vo vzdialenosti do 50 metrov od mora a sú veľmi dobre vybavené. Pláže letoviska Starigrad sú prevažne z okruhliakov doplnené betónovými plošinami vhodnými pre slnenie. Niektoré tunajšie pláže boly ocenené tzv. "Modrou vlajkou" ("Modrá vlajka" je medzinárodné ocenenie za čistotu mora a jeho okolia, upravenosť, vybavenie, kvalitné sanitárne a bezpečnostné podmienky na plážach a v marínach - jachtárskych prístavoch). 

V penziónoch Starigrad - Paklenica je okrem štandardného vybavenia rovnako k dispozícii jedáleň s televíziou so satelitným prijímačom a terasou, Wi-Fi pripojenie, klimatizácia, rychlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. Pri penzióne je ďalej k dispozícii vlastné parkovisko a gril. Penzióny Starigrad rovnako ponúkajú zabezpečenie veľmi chutnej polpenzie. Samozrejmosťou sú uteráky a posteľné prádlo.

 

Informácie o letovisku Starigrad - Paklenica nájdete TU.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si Penziony Starigrad - Paklenica

Penzión Ivan Starigrad - Paklenica

Krásne ubytovanie blízko mora Nechcete sa počas dovolenky len tak povaľovať na pláži? Vyrazte na výlet do neďalekého kaňonu Velika Paklenica! Penzión... WiFiKlimatizáciaPlážObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaPenzión Ivan

KÚPIŤ