Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Severná Dalmácia > Ubytovanie Zadar > Penzióny Zadar

Penzióny v Zadare - Chorvátsko

Zadar, obľúbené mesto v Severnej Dalmácii, je tiež hlavným turistickým centrom celej oblasti, predovšetkým Zadarskej riviéry. V oblasti Zadarskej riviéry je ponúkaná celý rad ubytovacích kapacít, od kempov, cez apartmány, až po penzióny či hotely.

penzióny zadar

Ubytovať sa môžete v kapacitách priamo v Zadare alebo v jeho okrajových častiach či priľahlých letoviskách, ktoré bývajú často označované ako súčasť Zadaru. Jedným z takých je napr. Bibinje, ktorá sa nachádza južne od Zadaru a na Zadar priamo nadväzuje. Penzióny v Zadare, Bibinje a ďalších priľahlých letoviská sú obľúbenou voľbou ubytovanie. Poskytujú kvalitné ubytovanie so stravovaním priamo v budove penziónu, čo značne uľahčí riešenie stravovanie priamo na mieste.

Penzióny Zadar - Bibinje sú veľmi dobre zariadené a umiestnené na veľmi peknom mieste. Ponúkaný Penzión Ivo poskytuje svojim hosťom všetok možný komfort. Pri penzióne je k dispozícii krásny bazén a posedenie na terase domu. Na svoje si tu prídu aj milovníci českého piva, pretože je možné priamo v priestoroch penziónu si zakúpiť čapované české pivo Čierna Hora 11°.

Od penziónov v Zadare - Bibinje môžete vyraziť na rad pláží. Vyberať môžete medzi plážami piesočnatými či štrkovými alebo betónovými mólami s piesčitým vstupom do mora. 

Vzhľadom k polohe ubytovania by bolo hriechom nenavštíviť v rámci výletov po okolí predovšetkým historickú časť Zadaru, ktoré sa nachádza na polostrove a je klenotom tejto oblasti. Táto časť Zadaru patrí k vyhľadávaným cieľom turistov, predovšetkým vďaka mnohým historickým pamiatkam. Mimo historického Zadaru môžete vyraziť aj na niektorý z nami ponúkaných výletov. S aktuálnou ponukou budete oboznámení česky hovoriacim delegátom priamo v mieste pobytu.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií