Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > CESTOVNÉ INFORMÁCIE > Pokyny k zájazdom do Chorvátska

Pokyny k zájazdom do Chorvátska

Pokyny na cestu

Odbavenie k zájazdom príp. pokyny k ceste zasielame na e-mailovú adresu klientov cca 7 dní pred odchodom (odletom). V prípade autobusovej dopravy môže byť lehota kratšia, cca 3-5 dní pred odchodom, podľa dispozícií dopravnej spoločnosti.

Pokyny na pobyty a zájazdy Do Chorvátska

Ak klient neuviedol na cestovnej zmluve e-mailovú adresu, pokyny mu budú zaslané poštou. V prípade, že pobyt alebo zájazd predal provízny predajca, uvedené cestovné dokumenty budú zaslané províznemu predajcovi, ktorý ich doručí klientovi. Na požiadanie klienta je možné si vyzdvihnúť pokyny na centrále CK Adria Sun v Brne.

Cestovné lístky, letenky, vouchery aj poistná zmluva sú vytvorené a zasielané tak, aby boli akceptovateľné pri obyčajnom vytlačení (nie sú potrebné originály uvedených dokladov). Charterové lety bežne vykonávajú check-in na základe preukazu totožnosti, klient je povinný si cestovné dokumenty vytlačiť a vziať so sebou na zájazd.

Pokyny k ceste obsahujú podrobný opis cesty zo Slovenska až k ubytovacej kapacite v Chorvátsku s fotografiami a znázornenými križovatkami.

Odbavenie na cestu tvoria:

  • všeobecné pokyny na cestu pre danú destináciu,
  • Voucher (ubytovací poukaz),
  • poistná zmluva (v prípade, ak klient uzatvorí komplexné cestovné poistenie),
  • letenky (ak sú leteckou spoločnosťou vyžadované, ak nie sú odovzdávané klientom až pri odbavení na letisku),
  • ďalšie materiály (mapky, potvrdenie a pod.).