Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > ZÁJAZDY > Zájazdy do Čiernej Hory > Poznávacie zájazdy

Poznávacie zájazdy do Čiernej Hory

Klientom, ktorí sú doteraz Čiernou Horou "nepobozkaní", odporúčame vybrať sa na poznávací zájazd pre poznanie krajiny a kultúry. Čierna Hora získava medzi klientmi stále väčšiu obľubu.

Poznávacie zájazdy do Čiernej Hory

Do Čiernej Hory ponúkame poznávacie zájazdy, ale ponuku neustále aktualizujeme a rozširujeme. Ak si nevyberiete z nasledujúcich zájazdov, stačí napísať Vaše požiadavky a ponúkneme Vám prípadne ďalšie zájazdy.
Navštívte s nami Čiernu Horu a Albánsko. Zájazd trvá 9 dní, takže je dostatok času pre preskúmanie ale aj na odpočinok. Druhý deň po príchode na miesto v dopoludňajších hodinách je napríklad voľný deň. Klienti sa môžu v pokoji ubytovať, vykúpať, nakúpiť alebo posedieť v niektorej z miestnych kaviarní a reštaurácií. Ďalšie dni bude nasledovať prehliadka Ulcinu, Starého Baru, pohoria Rumija, Albánska, Tirany, mesta Durrës. Piaty deň je opäť voľný a teda je možnosť oddýchnuť si na Ulcinjskej pláži, kde je liečivý piesok. Ďalšie dni nasleduje návšteva Budvy, Cetinji, Bokakotorského zálivu, Skadarského jazera, mys Svätý Stefan a zakončenie bude v chorvátskom Dubrovníku. Takže zážitkov tu prežijete mnoho.

Následne máme v ponuke poznávací zájazd do Čiernej Hory bez návštevy Albánska po trase: Sarajevo - Mostar - Budva - Starý Bar - Skadarské jazero - Sv. Stefan - Boka Kotorská - Njeguši - NP Lovčen - Cetinje - Ulcinj - Boka Kotorská - Kotor - Perast - Gospa od Skrpjela - Dubrovník. Zájazd je na 11 dní a je tu naplánovaných mnoho výletov, takže je zájazd naozaj pestrý.

Neváhajte a objednajte si u nás poznávacie zájazdy do Čiernej Hory. Kapacita je obmedzená, takže kto zaváha, nejde.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Určite si pozrite

Čierna Hora a Albánsko

Čierna Hora a Albánsko

Tešiť sa môžete na 6 nocí v dvojlôžkových izbách, štúdiách alebo apartmánoch vždy s raňajkami. V rámci poznávacieho zájazdu navštívite tie najkrajšie miesta Čiernej Hory aj Albánska. Program zájazdu...

Čierna Hora a Albánsko