Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > ZÁJAZDY > Školské pobyty v Chorvátsku > Tučepi, Makarská riviéra, Vila Marin a Marina

Školské pobyty Tučepi - Vila Marin a Marina

Ubytovanie Tučepi - Vila Marin, Makarská riviéra

Vila Marinvila Marina sú vhodné pre hostí všetkých vekových kategórií a to vďaka bezproblémovému prístupu k moru. Domy stoja v pokojnej časti letoviska Tučepi, obklopené zeleňou, pritom na promenádu ​​sa dostanete pohodlne a po rovine v priebehu 2 min. chôdze. Pod vilami, smerom k moru rastie olivový háj, cez ktorý vedie cesta na promenádu ​​a pláže.

Školské pobyty Tučepi

Školské pobyty - TučepiPo upravenej ceste sa môžete vydať do mesta Makarská - cca 1 hodinu chôdze alebo do Podgory - cca 30 minút chôdze. V Tučepoch na promenáde objavíte veľa zaujímavých stánkov s rozličným tovarom, miestnych umelcov či širokú ponuku služieb a športového vyžitia. Za bohatú turistickú ponuku, kvalitu služieb aj upravenosť obce získavajú Tučepi každoročne rôzne ocenenia.

Na Vile Marin a Marina sú k dispozícii dvojlôžkové, trojlôžkové aj štvorposteľové apartmánové štúdia, či apartmány s vlastnou vybavenou kuchyňou alebo kuchynským kútom, soc. zariadením a balkónom, väčšina s výhľadom na more. Štúdiá sú moderne zariadené, vybavené klimatizáciou, Wi-Fi pripojením a LCD TV so satelitom (všetko je už započítané v cene). Stravovanie prebieha v reštaurácii "Slatina" na promenáde vo vzdialenosti 4 až 5 minút chôdze od týchto domov. Kapacita oboch apartmánových domov je cca 50 lôžok.

Vila Marin/Marina pre rok 2015, 10 dňový pobyt

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie, 7 x polpenzia (možnosť rozšíriť na plnú penziu), autobusovú dopravu, pobytovú taxu, služby delegáta, pre školy celodenný pitný režim, spotrebu energií, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, uteráky.
Skupinová
zľava:
každý 16. klient ubytovanie ZADARMO! Pri obsadení hotela viac ako 40 klientmi sú 4 osoby úplne zdarma.
Minimálna obsadenosť: 15 osôb, max. 50 osôb.

Pre aktuálnu ponuku termínov a cenovú kalkuláciu, neváhajte a kontaktujte nás: adriasun@adriasun.sk, +421 908 082 703 , +421 903 502 022 .