Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Bar

Ubytovanie Bar - Čierna Hora

V krásnom prostredí južného Jadranu ponúkame lacné ubytovanie v apartmánoch v dobrej dostupnosti od pláží i centra letoviska. K plážam aj do centra dorazíte po necelých piatich minútach pozvoľnej chôdze. Kvalitné ubytovanie v Bare nijako nezaostáva za chorvátskym štandardom a to ani cez nízku cenu. Letovisko Bar bolo v posledných rokoch upravované a dokáže tak teraz ponúknuť nielen výhodné ubytovanie, ale aj príjemné prostredie živého mesta na pobreží Jadranského mora.

ubytovanie v Bare

Hoci je to zo Slovenska do Čiernej Hory ďalej, určite to neoľutujete. Čierna Hora má rozhodne čo ponúknuť a ani letovisko Bar nie je výnimkou. V porovnaní s obľúbeným chorvátskym letoviskom Tučepi je cesta do Baru cez Dubrovník asi o 260 km dlhšia a s krátkymi prestávkami ju zvládnete za cca 15 hodín. Ak sa však vydáte autom do Chorvátska, nie je to do Čiernej Hory už nijako  zvlášť ďaleko a vedzte, že nebudete ľutovať. Už cestou za ubytovaním do Baru budete po prejdení hraníc s Čiernou Horou míňať krásne miesta, ktoré určite zatúžite navštíviť. Reč je predovšetkým o letovisku Herceg Novi, zálive Boka Kotorska a letoviskách Budva, Petrovac a Sutomore. Z cesty uvidíte tiež opevnenú stredovekú osadu na skalnatom polostrovčeku, ktorá za svojimi múrmi ukrýva milionárske letovisko. Reč je samozrejme o mestečku Sveti Stefan. Z odpočívadla nad mestom si môžete tento jedinečný polostrovček vyfotiť a že nebudete jediní. Fotka tohto miesta nechýba v zbierke žiadneho cestovateľa ani publikáciách o Čiernej Hore.

Informácie o krásach Baru, plážach v letovisku, ponuke športov a mnoho ďalšieho sa dočítate na stránke dovolenka Bar. V článku o dovolenke v Bare sa dočítate aj o mestečku Stari Bar, ktoré je predchodcom novodobého Baru a nachádza sa 5 km od Baru na vrcholku kopca Londža.

Ak ste si z ponuky ubytovania v Baru nevybrali, nezúfajte, máme pre Vás bohatú ponuku dovolenky v Čiernej Hore. Pozrite napr. ubytovanie v Ulcinji, ktorá sa nachádza 30 km južne od Baru.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Apartmány Bar

Krásne a v posledných rokoch opravované a skrášľované letovisko Bar skrýva vo svojom vnútri veľa ubytovacích kapacít. Okrem hotelov je tu pomerne široká ponuka najrôznejších apartmánov. Apartmány v Bare sú na veľmi dobrej úrovni... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v Bare

Apartmány Vila Anna Černa Hora - Bar

Apartmány Anna sa nachádzajú v letovisku Bar, resp. v jeho okrajovej časti Šušanj. Sú umiestnené v pokojnej časti letoviska, čo poskytuje súkromie a ... WiFiKlimatizáciaPlážObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Anna

KÚPIŤ