Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Bol

Ubytovanie Zlatý Bol - Chorvátsko

Ubytovanie Zlatý Bol patrí k veľmi obľúbeným voľbám nielen na Brači, ale v celom Chorvátsku. Vzhľadom k veľkému dopytu ubytovania v tejto lokalite sme aj my zaradili do našej ponuky ubytovania na Brači mestečko Bol, občas nazývané tiež Zlatý Bol. Pomenovanie Zlatý je odvodené od názvu atraktívnej pláže Zlatni rat (slovensky tiež prekladané ako Zlatý roh), ktorá sa v tomto letovisku nachádza. Ubytovanie Zlatý Bol je našou novinkou!

Ubytovanie v bolu - zlatni rat

Okruhliaková pláž Zlatni rat je pomerne špecifická pláž. Vyčnieva z pobrežia 600 metrov do otvoreného mora a svojim tvarom pripomína roh. Jej tvar je závislý na morských prúdoch, ktorými je pravidelne ovplyvňovaná. Jeden deň  špička môže byť zahnutá doľava, druhý doprava. Vzhľadom k svojej atraktivite je pláž hojne navštevovaná a je potrebné počítať s tým, že pláž je po väčšinu dňa plná a súkromie na nej budete hľadať veľmi ťažko.

Ubytovanie v letovisku Bol ponúkame v krásnych apartmánoch na východnom okraji mestečka Bol. Najbližšia pláž sa nachádza vo vzdialenosti 150 metrov od apartmánového domu. Príjemnou prechádzkou môžete vyraziť aj na pláž Zlatni rat. Cestu si prípadne môžete uľahčiť využitím turistického vláčika, ktorý obchádza všetky hlavné pláže letoviska Bol. Apartmány Vila Mija sú kvalitne zariadené, majú vlastné sociálne zariadenie, oddelenú spálňu, vlastnú kuchyňu s vybavenou kuchynskou linkou a jedálenským kútom a terasu. Apartmány sú vybavené tiež televíziou, klimatizáciou a Wi-Fi pripojením.

Veľa zaujímavých informácií o letovisku Bol a pláži Zlatni rat Vám prinášame  na stránke dovolenka Zlatý Bol, prípadne tiež v sekcii výlety v Chorvátsku na výlety v strednej Dalmácii.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie ubytovanie v letovisku Bol

Apartmány Vila Mija Brač - Bol

Medzi najatraktívnejšie miesta nielen na ostrove Brač ale v celom Chorvátsku určite patrí Zlatni Rat, čiže Zlatý Bol. Vila Mija je umiestnená v krá... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Mija

KÚPIŤ