Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Brela

Ubytovanie Brela - Chorvátsko

Pozrite našu ponuku ubytovania Brela 2017. Ponúkneme Vám ubytovanie na Brele v kvalitných apartmánoch, apartmánových štúdiách a hoteloch. Ubytovacie kapacity v letovisku Brela dokážu uspokojiť aj najnáročnejších klientov. Apartmány, štúdiá aj hotely sú moderne a účelne vybavené s dobrou pozíciou, teda blízko centra i pláží.

UBYTOVANIE v BRELe

Ubytovanie Brela je najobľúbenejšie letovisko nielen Dalmácie, ale Chorvátska všeobecne. Počas niekoľkých posledných desaťročí zaznamenala Brela veľký rozkvet a stala sa najvyhľadávanejším miestom pre turistov. Táto perla Dalmácie Vám ponúkne panenské prírodné prostredie, čisté okruhliakové aj piesočnaté pláže s romantickými zákutiami a upravenými plážami. Po okrajoch pláží na Brele sa tiahne promenáda lemovaná borovicami. Nezabudnuteľnú dovolenku na Brele dotvára stredozemné podnebie, športové terény, ekologické prostredie a kľud. Miestne reštaurácie i ubytovanie na apartmánoch Brela Vám ponúknu služby najvyššej kvality.

Ubytovanie Brela Jakiruša

Ubytovanie BrelaBrela - Jakiruša je najpokojnejšia časť Brely s riedkou zástavbou a množstvom zelene, preto sa tu sústredí naša apartmánová ponuka ubytovania v Brele. Tunajšie apartmány sú strednej až vyššej kvality. Ďalšou veľkou devízou na Brele Jakiruši sú nepreľudnené pláže a krásna dlhá promenáda, vedúca cez Bašku Vodu, Baško Polje, Promajna až do Makarskej. Z našich najobľúbenejších apartmánových víl v tejto oblasti môžeme odporučiť Vilu Perla a Vilu Nikola. Obe ležia v tesnej blízkosti vo svahu nad morom.V centre Brela sme pre Vás pripravili luxusnú Vilu Katarina, ležiacu na pokojnej ulici pritom ale v blízkosti rušnej a vyhľadávanej časti Brely. Novinkou v našej ponuke je ubytovanie Drvenik, ktoré môžete využiť v prípade zaplnenia ubytovania na Brele.

Ponuka ubytovania v letovisku Brela je bohatá a dokáže vyhovieť takmer každému. Ubytovanie Brela ponúkame v mesiacoch máj až september, kedy je tu ideálne počasie pre pobyt pri mori. Ubytovanie v BreleNajpriaznivejšie počasie na Brele panuje v mesiacoch júl a august, kedy ubytovanie na Brele vyhľadáva najviac turistov.Ubytovanie Brela je pre klientov vynikajúcim východiskovým miestom pre celý rad výletov. S ponukou výletov budete oboznámení našou delegátkou na mieste pobytu pri informatívnej schôdzke.

Brela aj celá Makarská riviéra je v priebehu prázdninových mesiacov (júl - august) známa takmer nemenným, slnečným počasím s minimom zrážok. Predpoveď počasia na nasledujúce dni k videniu na stránkach počasie Brela.

Brela je miestom odpočinku a relaxácie. Prajeme ničím nerušené ubytovanie a prežitie nezabudnuteľnej dovolenky pri mori!

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Apartmány Brela

Apartmány na Brele patria vďaka celosvetovo známej destinácii Brela jednoznačne k najžiadanejším apartmánom na Makarskej riviére. Apartmány Brela sú vyhľadávané nielen slovenskými ale stále viac zahraničnými turistami, ktorí oceň... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie Brela

Apartmány Vila Perla Makarská riviéra - Brela

Apartmány Perla sa nachádzajú vo svahu. Cesta z pláže k domu síce vedie do kopca, toto je však plne vynahradené krásnym výhľadom na more, protiľahlý ... KlimatizáciaPlážObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila PerlaLast minute 2%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Katarina Makarská riviéra - Brela

Luxusná dovolenka Brela, Vila Katarina - luxusné ubytovanie hotelových kvalít za veľmi príjemné ceny! Vila Katarina je umiestnená v pomerne pokojnej ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila KatarinaLast minute 2%

KÚPIŤ