Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Budva

Ubytovanie Budva - Čierna Hora

Letovisko Budva je centrom celej Budvanskej riviéry. Budva láka turistov nielen ako turistické centrum plné atrakcií s dlhou promenádou a plážou, ale aj ako mesto s nádherným historickým jadrom, ktoré je obohnané hradbami a ktorého história je stará až 2600 rokov.

ubytovanie v Budve

Turisti ubytovaní v Budve okrem iného oceňujú tiež tunajšiu dlhú pláž, ktorá je pokrytá hrubším pieskom a okruhliakmi. Pláž je dostatočne dlhá a každý si tak nájde úsek pláže, ktorej povrch mu najviac vyhovuje. Za veľmi príjemným kúpaním môžete vyraziť aj do susedného Bečiči alebo na známu pláž Jaz, ktorá sa nachádza pár kilometrov pred Budvou.

V Budve je k dispozícii pomerne pestrá ponuka ubytovacích kapacít. Nájdete tu celý rad hotelov, apartmánov, penziónov a ďalších ubytovacích kapacít. Ubytovanie neďaleko pláže je však drahšie a ak hľadáte niečo lacnejšie, je dobré vyberať skôr také kapacity, ktoré sa nachádzajú 200 a viac  metrov od mora.

Ak sa zaujímate o históriu rozhodne odporúčame návštevu starého mesta, kde na Vás história dýcha takmer na každom kroku. Taktiež môžete z Budvy vyraziť na výlet do historického Kotoru, ktorého jedinečnosť dokladá aj fakt, že bolo zapísané na zoznam kultúrneho dedičstva UNESCO. Opačným smerom sa môžete vydať k milionárskemu ostrovčeku Sveti Stefan. Takmer na dosah ruky je tiež Skadarské jazero a Národný park Lovčen, kde si na svoje prídu aj milovníci krásnej a takmer nedotknutej prírody.

Ak je ubytovanie v Budve už obsadené, môžete využiť ponuku ubytovanie Bečiči, s ktorým je Budva spojená pobrežnou promenádou

Ubytovanie v tomto letovisku pre Vás pripravujeme. Využite našu jedinečnú ponuku dovolenky v Čiernej Hore a vyrazte s nami do Budvy!

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Apartmány Budva

Budva je veľmi obľúbeným a cez leto hojne turistami navštevovaným letoviskom v Čiernej Hore. Toto čiernohorské centrum cestovného ruchu svojim návštevníkom ponúka bohaté množstvo zábavy, dlhú promenádu​​, pláž aj nepreberné mno... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v Budve

Apartmány Marko Čierna Hora - Budva

Príjemné ubytovanie v priestranných apartmánoch v turistickom centre Čiernej Hory - Budve. Apartmány Marko sú veľmi dobre umiestnené. Nachádzajú sa ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Markofirst minute 5%

KÚPIŤ