Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Čanj

Ubytovanie Čanj

ubytovANIE v čanji

Čanj je najsevernejším letoviskom obľúbenej Barskej riviéry, ktoré priamo nadväzuje na riviéru Budvanskú. Jedná sa o menšie, avšak vcelku živé letovisko s množstvom reštaurácií, kaviarní a najrôznejších stánkov so suvenírmi a sezónnym tovarom. V letovisku sa nachádzajú viac-menej iba domy využívané pre ubytovacie či reštauračné služby. Ponuka ubytovania v Čanj je teda veľmi bohatá a je rozhodne z čoho vyberať.

Priamo pri pláži sa nachádza len jeden väčší hotel, ďalšie ubytovanie v Čanj je sústredené pozdĺž príjazdovej cesty do Čanj a tiež na opačnom konci pláže, vždy v údoliach medzi zelenými skalnatými kopcami.

Ubytovacie kapacity postavené ďalej od pláže sa nachádzajú v miernom kopci, pretože sa tu cesta pozvoľne zdvíha smerom k Jadranskej magistrále, ktorá rovnako ako v Chorvátsku, lemuje aj v Čiernej Hore celú dĺžku pobrežia. Vzdialenosť od pláže je však vyvážená veľmi prijateľnou cenou. V našej ponuke nájdete luxusné apartmány Perla, vhodné aj pre náročnú klientelu. Jedná sa o nový apartmánový dom.

V letovisku se nachádza viac ako 1000 metrov dlhá a tiež široká piesočnato-kamienková pláž "Biserna Obala" nazývaná tiež ako "Čanjska plaža". Na pláži sú k dispozícii lehátka so slnečníkmi (za poplatok), bary a tiež sprchy. Pozdĺž pláže sa nachádza celý rad reštaurácií, občerstvenia, stánkov so  zmrzlinou a i. Z Čanjskej pláže môžete využiť prevoz loďou na tzv. "Kraljičinu plažu", ktorá je prístupná iba z mora. Cena plavby loďou je iba 2 €/os. a platí pre cestu tam aj späť. Plavba trvá cca 5 minút a rozhodne stojí za to, nakoľko se jedná o jednu z najkrajších pláží na čiernohorskom pobreží.

V Čanji si môžete taktiež zapožičať rôzne športové vybavenie. Ďalej je tu ihrisko pre futbal, basketbal, volejbal aj hádzanú. Využiť môžete tiež ponuku vodných športov a atrakcií.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Apartmány Čanj

Po novom sme pre Vás pripravili ponuku apartmánov v Čanji, letovisku nachádzajúcom sa na Barskej riviére, iba pár kilometrov nad obľúbeným prímorským mestom Sutomore. Čanj leží v krásnej zátoke iba 10 kilometrov pod letovisko... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v Čanji

Apartmány Perla Černá Hora - Čanj

Moderný apartmánový dom Perla bol postavený v roku 2016, ponúka teda krásne nové a najmä luxusné ubytovanie spĺňajúce požiadavky aj tej najnáročnejš... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Apartmány Perlafirst minute 10%

KÚPIŤ