Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Duče

Ubytovanie Duče - Chorvátsko

Ubytovanie v Duče.  Duče je "predmestie" mestečka Omiš.V tejto oblasti sa nachádzajú predovšetkým štandardne zariadené  apartmány a v centre Duče penzióny. Obľúbené letovisko Duče sa rozprestiera v tesnej blízkosti známeho mestečka Omiš. Ubytovanie, ktoré v Duče ponúkame je určené pre všetkých klientov.

UBYTOVANIE V OMIŠ - Duče

Všetky ubytovacie kapacity sú minimálne štandardne vybavené. A čo z Duče robí jedno z najvyhľadávanejších miest v Chorvátsku? Krásne a dlhé pieskové pláže. Krásne a pomerne veľké piesčité pláže nájdete tiež na polostrove Pelješac. Ubytovanie nájdete na stránke ubytovanie Orebič.

Ubytovanie Duče - je skôr odpočinkové, pokojnejšie miesto aj keď za zábavou a diskotékami či iným rušnejším životom stačí zájsť prechádzkovou chôdzou do Omiša. V mestečku Duče nájdete všetko, čo na dovolenke môžete potrebovať - obchody aj obchodíky, reštaurácie, kaviarne, zmenárne, požičovne najrôznejších športových potrieb (cestné i vodné skútre, loďky), atď. Vďaka dobrému miestnemu autobusovému spojeniu bez problémov dopraviť ako do Splitu, tak aj do rôznych stredísk na Makarskej riviére, takže klienti ktorí pricestujú autobusom nie sú obmedzovaní.

Z ubytovania v Omiši - Duče

Ubytovanie Dučesa môžete vydať na najrôznejšie výlety. Napr. mesto Split vzdialené asi 20 km severným smerom je jedným z najvyhľadavanejších historických miest Chorvátska. Ak sa vydáte opačným smerom dostanete sa na Makarskú riviéru kde môžete obdivovaž napr. Bašku Vodu, Brelu alebo do mestečko Makarska. S ponukou výletov organizovaných z Duče Vás zoznámi naša delegátka pri informatívnej schôdzke. Prehľad výletov v Chorvátsku nájdete "TU".

V letných mesiacoch býva počasie v Duče stále a s minimálnym množstvom zrážok. Ak ste napriek tomu zvedaví, aké počasie môžete v priebehu svojej dovolenky očakávať, navštívte stránky počasie Duče a pozrite aktuálnu predpoveď počasia pre najbližšie dni.

 

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Apartmány Duče

Apartmány Duče môžete nájsť v obľúbenej oblasti Omišská riviéra. Medzi najobľúbenejšie apartmány v Duče patrí Vila Babaja a vila Nedjelko - apartmány v Duče sú väčšinou na kopci,  čo zaručuje nádherný výhľad na Jadranské more a o... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v Duče

Apartmány Vila Babaja Omiš - Duče

Omiš - Duče, Vila Babaja.táto vila patrí medzi najobľúbenejšie apartmány časti Duče na Omišskej riviére, na predmestí mesta Omiš. Táto oblasť je vyhľ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila BabajaLast minute 12%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Nedeljko Omišská riviéra - Omiš Duče

Nedeljko - apartmánový dom umiestnený v letovisku Duče na vyvýšenom mieste s nádherným výhľadom na more a protiľahlý ostrov Brač. Apartmánový dom sto... PlážObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Nedeljko

KÚPIŤ

Fotogaléria