Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Maslinica

Ubytovanie Maslinica - Chorvátsko

Malá rybárska osada a pokojnejšie letovisko, to je Maslinica, miesto mnohými označované ako perla ostrova Šolta. Maslinica je oázou pokoja, čo zaručuje úplné súkromie aj napriek ubytovaniu neďaleko pláží a centra letoviska. Ubytovanie v Maslinici ponúkame v menších apartmánových domoch vo vzdialenosti 80 - 300 m od mora a krásnych štrkových pláží.

UBYTOVANIE V Maslinici

Ubytovanie MaslinicaVeľkou výhodou Maslinice je to, že je s ostatnými letoviskami Šolty spojená cestou, čo zaručuje bezproblémové cestovanie po ostrove. Bez obáv tak môžete vyraziť na výlet do ďalších letovísk Nečujam či Stomorska, ktoré leží vo vzdialenosti 14-17 km od Maslinica. V ponuke ubytovania Maslinica nájdete apartmány štandardne až moderne zariadené, ktoré bez obáv uspokoja potreby aj náročnejších klientov alebo rodín s deťmi.

Ubytovacie kapacity sa nachádzajú na miernom kopčeku s nádherným výhľadom na more a celú Maslinicu. Balkóny sú orientované na more a tak máte zátoku aj celé letovisko ako na dlani čo nabáda k stráveniu veľa krásnych chvíľ či romantických večerov pri západe slnka. 

Najobľúbenejším ubytovaním v Maslinici je Vila Stanka, kam sa klienti najčastejšie vracajú. Vyhľadávané sú však aj ďalšie naše ubytovacie kapacity v tejto oblasti a to Vila Nataša či apartmánová Vila Boris. Kapacity bývajú najrýchlejšie obsadené pre prázdninové termíny od júla do augusta, kedy je v prípade záujmu nutná skorá rezervácia.

Z Maslinice môžete vyraziť na celý rad výletov, s ktorými Vás ochotne zoznámi majiteľ ubytovacej kapacity. Ten Vám súčasne bude pomáhať pri riešení akýchkoľvek prípadných problémov a po dobu pobytu Vám tak bude Vašou pravou rukou, na ktorú sa môžete kedykoľvek počas pobytu obrátiť.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Určite si pozrite

Apartmány Maslinica

Apartmány Maslinica

Apartmány v Maslinici sú charakteristické svojou polohou v miernom kopci, odkiaľ sa vám naskytne nádherný výhľad na zátoku, otvorené more s množstvom malých ostrovčekov i celé letovisko Maslinica. ...

Apartmány Maslinica