Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Istria > Ubytovanie Medulin

Ubytovanie Medulin - Chorvátsko

Medulin je dôležitým strediskom cestovného ruchu. Nachádza sa v najjužnejšej časti Istrie pri rozľahlom, veľmi členitom a celkom plytkom Medulinskom zálive na južnej strane Istrie, asi 8 kilometrov východne od Puly. Celé dno zálivu je piesočné. Medulin je vybudovaný na troskách prehistorického sídliska. 

ubytovanie v meduline

Táto turistická destinácia vás očarí piesočnou plážou, ktorá sa pozdĺž mora tiahne 2 km a ponukou bezkonkurenčného ubytovania Medulin. Na kúpanie má mestečko Medulin výborné  podmienky - more je priezračné, čisté, pláže sčasti kamenisté, sčasti okruhliakové. Odporúčame využiť  možnosť kúpania na viacerých blízkych ostrovčekoch. Medulin má rozsiahlu a jednu z najlepších ponúk športových aktivít na celom istrijskom pobreží. Môžete si vybrať napr. školu windsurfingu, športové potápanie (fantastické podmienky), jachting, vodné lyžovanie, tenis, volejbal, plážový volejbal, minigolf, kolky, paragliding, škola jazdenia na koni, požičovňa športových potrieb, motorových člnov, bicyklov. Nájdete tu šesť trávnatých futbalových ihrísk, atletické dráhy ako aj bežecké chodníky.

Niekdajšia rybárska osada je dnes modernou turistickou destináciou s pestrou ponukou ubytovania Medulin. Ak hľadáte dynamickú a rušnú dovolenku, ste na správnom mieste. Všetko je tu zamerané na cestovný ruch. Zábava je rôznorodá, od diskoték po zábavu na tanečných terasách. Originálna medulinská pláž Bijaca, dlhá 1 km, láka hlavne rodiny s malými deťmi. 

Ubytovanie Medulin, dopyt po ňom uspokojila ponuka  malých rodinných hotelov ale aj väčších, umiestnených  priamo na pláži. Klíma je ideálna pre zimnú prípravu, takže sa v Meduline cez zimu pripravujú futbalisti a atléti. Tu, v kraji s rybárskou tradíciou, objavíte pôžitky miestnej kuchyne. Ak hľadáte dobrodružstvo, vyrazte k jednému z ostrovov medulinského súostrovia – Ceji, Levanu alebo Bodulašu. Určite Vás zaujmu a zamilujete si staré veterné mlyny pri mori a archeologické nálezisko Vižule s pozostatkami rímskych víl. Výber je naozaj bohatý, je na Vás, čo si vyberiete.

Pripravujeme pre Vás lákavú ponuku ubytovania v Pule, v ktorej nájdete pekné apartmány a penzióny. Ubytovanie Medulin momentálne neponúkame, avšak vyberať si môžete z bohatej ponuky ubytovania v Strednej Dalmácii, kde pre Vás v pokojnom letovisku Mimice ponúkame Hotel Croatia Sydney, ktorý sa teší veľkej obľube a klienti sa sem radi vracajú.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Fotogaléria