Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie mesto Pag

Ubytovanie mesto Pag - Chorvátsko

Ubytovanie v meste Pag zaiste poteší každého, kto do tohto letoviska zavíta. Mesto Pag zaiste rozžiari oči všetkých milovníkov histórie, pretože starobylé centrum, ktorého história siaha až do roku 1443, je skutočným skvostom.

Ubytovanie v meste Pag

Ubytovanie PagPri prechádzke mestom môžete naraziť napr. na Kniežací palác, ktorý sa nachádza na hlavnom námestí. Jeho dominantou je kostol Nanebovzatia Panny Márie. Za zmienku stojí kostol sv. Markéty, veža Skriv a mestská veža, ktorá v minulosti bola jednou z deviatich veží mestského opevnenia.

Ubytovanie Pag ponúkame v novo zrekonštruovanom hoteli Mario, ktorý sa nachádza v pokojnej ulici vedúcej pozdĺž pobrežia. Očarí vás tu krásny výhľad na starobylé centrum na protiľahlom brehu zátoky. Hotel Mario je v našej ponuke už niekoľko sezón a klienti tu boli vždy spokojní čo má za následok aj to, že sa celý rad spokojných klientov do tohto hotela, rok čo rok, veľmi rád vracia. 

Hlavná mestská pláž je vzdialená necelých 200 metrov od hotela takže sa k nej pohodlne dostanete. Na pláži je k dispozícii všetko vybavenie - sú tu reštaurácie, rôzne občerstvenie, požičovne skútrov a vodných bicyklov, ihrisko na plážový volejbal, tobogan a podobne. Môžte si tu preto pokojne oddýchnuť alebo si zašportovať a zabaviť sa. Ďalšie krásne prírodné pláže sú roztrúsené v okolí letoviska a počas pobytu rozhodne stoja v rámci príjemnej prechádzky minimálne za pozretie. Navštíviť môžete aj pláže ocenené Modrou vlajkou, ktoré sa nachádzajú v okolí letoviska Novalja, vzdialeného cca 20 km od Pagu. V tomto mieste poskytujeme ubytovanie v apartmánoch Vila Angelina.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií