Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Mimice

Ubytovanie Mimice - Chorvátsko

Ubytovanie v Mimiciach je vhodné predovšetkým pre klientov, vyhľadávajúcich kľud, pohodu a relatívne prázdne pláže. Stredisko Mimice leží na okraji Omišskej riviéry, 10 km južne od Omišu a 23 km severne od Makarskej.

UBYTOVANIE v Mimiciach

Nami ponúkané ubytovanie Mimice dokáže uspokojiť klientelu uprednostňujúcu čo najlacnejšie ubytovanie (viď. apartmánová Vila Mária) ale aj náročnejšiu klientelu, vyhľadávajúcu lacné hotelové ubytovanie (viď. hotel Croatia Sydney). Všetky ubytovacie kapacity sú účelne zariadené a vybavené všetkým, čo potrebujete k prežitiu príjemného ubytovania v Mimiciach.

Turizmus sa v Mimiciach datuje už od roku 1927. Mimiciam prináležia dve priestranné mestské pláže, známe vďaka bielym piesočnatým brehom. Nájdete tu pizzeriu, reštauráciu, café bary, obchod s vždy čerstvou zeleninou, poštu. Ak sa zaujímate o večernú zábavu, stačí zájsť do neďalekých letovísk Omiš alebo Baška Voda (cca 15 minút jazdy). Ak bude ubytovanie v  Mimiciach vo Vami zvolenom termíne obsadené, potom si môžete prezrieť bohatú ponuku ubytovania v Omiši. Druhým smerom, teda na Makarskú riviéru je prvým letoviskom Brela, kde máme ponuku ubytovania na Brele v apartmánoch i hoteloch.

Ubytovanie Mimice

Väčšina kapacít z ponúkaného ubytovania v Mimiciach má balkóny orientované priamo na more, kde v diaľke môžete uvidieť ostrov Brač, na ktorý sú organizované lodné výlety. S aktuálnou ponukou výletov Vás zoznámi naša delegátka pri informatívnom stretnutí na mieste pobytu. Na ostrov Brač sú najobľúbenejšie výlety do mestečiek Postira, Supetar a Bol (pláž Zlatni rat). Lodné výlety sú možné poldenné či kombinované. Medzi najobľúbenejšie výlety patria tiež Pikniky, pri ktorých Vás pohostia čertvo grilovanými rybami a ochutnávkou ďalších špecialít.

Počasie v Mimiciach je v priebehu letnej sezóny stále a s minimom zrážok. Predpoveď na najbližšie dni môžete zhliadnuť na stránkach počasie Mimice.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Apartmány Mimice

Apartmány v Mimiciach sa nachádzajú uprostred najobľúbenejších destinácií v Chorvátsku, medzi Omišskou a Makarskou riviérou. Apartmány Mimice sú vzdialené cca 880 km od hraničného prechodu Mikulov, teda v rozumnej dostupnosti zo... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v Mimiciach

Apartmány Vila Maria Omišská riviéra - Mimice

Vila MARIA je menšia rodinná vilka strednej kategórie s priaznivou polohou. Apartmány Mimice - Vilu MARIA nájdete nad hlavnou zátokou a prístavom m... WiFiPlážObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Apartmány Vila MariaLast minute 2%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Frič Omišská riviéra - Mimice

Vila Frič sa nachádza v letovisku Mimice, cca 50 metrov vzdušnou čiarou od mora. Dom je umiestnený na kopci pod cestou nad hlavnou zátokou letoviska.... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieDomáci miláčikoviaVlastná dopravaApartmány Vila FričLast minute 20%

KÚPIŤ