Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Novalja

Ubytovanie Novalja - Chorvátsko

Pozrite si ubytovanie Novalja, ktoré ponúkame v účelne zariadených apartmánoch, situovaných cca 300 metrov od centra letoviska, čo hosťom zaručuje úplný kľud a súkromie. Ubytovanie v tejto lokalite poskytujeme v menších apartmánových vilkách, kde je len niekoľko apartmánov a existuje len veľmi nízka pravdepodobnosť, že Vás bude niekto v priebehu dovolenky rušiť.

ubytovanie v novalji

Ubytovanie Novalja

Mestečko Novalja je druhým najdôležitejším letoviskom ostrova Pag a postupne preberá štatút hlavného turistického centra. Letovisko je moderne vybavené a medzi návštevníkmi veľmi obľúbené. Oproti Pagu Novalja ponúka širšie možnosti spoločenského vyžitia a zábavy.

Najväčším skvostom letoviská sú miestne pláže, ktorých je nespočetné množstvo a sú prevažne tvorené z menších okruhliakov alebo hrubého piesku. Najnavštevovanejšími sú však pláže ocenené Modrou vlajkou - pláže Zrće, Trinčel a Straško, ktoré sa nachádzajú v rozmedzí 1-3 km od letoviska. Novalja je tou pravou voľbou pre strávenie príjemnej a ničím nerušenej dovolenky s neopakovateľnými zážitkami.

V našej ponuke ubytovanie Novalja nájdete Apartmány Vila Angelina, ktoré sú účelne zariadené a klientom je tak k dispozícii všetko, čo pre svoj ​​pobyt v Novalji potrebujú. Stravovať sa môžete zvlášť, k dispozícii je plne vybavený kuchynský kút ak by ste si chceli navariť sami, alebo môžte navšíviť niektorú z okolitých reštaurácií, kde máte jedinečnú možnosť ochutnať tradičné chorvátske jedlá a miestne špeciality. Ak máte chuť spoznať trochu okolie využite možnosť vyraziť na niektorý z ponúkaných výletov - napr. Fish Pikniky, ktoré sú veľmi žiadané (trasa okolo ostrova - za cenu cca 150 KN). 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Určite si pozrite

Apartmány Novalja

Prezrite si našu ponuku apartmánov Novalja na ostrove Pag. Rozsah ponuky apartmánov budeme neustále rozširovať podľa dopytu a obľúbenosti. Ostrov Pag leží v severnej časti Dalmácie a patrí do skupin...

Apartmány Novalja