Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Petrovac na Moru

Ubytovanie Petrovac na Moru

UbytovANIE v Petrovaci na moru

Petrovac na Moru je malé, ale veľmi obľúbené mestečko na čiernohorskom pobreží Jadranu, ktoré každoročne láka tisíce turistov. Veľkým lákadlom tohto mestečka sú najmä tri nádherné pláže a milovníkov kultúry nadchne veľa tunajších pamiatok. Nájdete tu pevnosť Lastva, z ktorej sa zachovala len jej časť zo 16. stor., ďalej lazaret, kostolík sv. Eliáša z 15. stor., za ktorým boli objavené vykopávky a pozostatky z rímskej vidieckej usadlosti v 2. - 4. stor. n.l. s fragmentami mozaík. Archeologický prieskum v Petrovac ešte nie je úplne dokončený, je však známe, že pozostatkov rímskych stavieb sa tu našlo viac.

Ubytovanie v Petrovac na Moru je ponúkané predovšetkým v apartmánoch a hoteloch najrôznejšej kvality. V našej ponuke pre nadchádzajúcu sezónu nájdete veľmi kvalitne zariadené hotely, ktoré vyhovejú aj náročnejšej klientele. Tešiť sa môžete na všetko vybavenie, ktoré u tohto typu ubytovacích zariadení očakávate.

Ak by Vás naše ubytovanie Petrovac na Moru nezaujalo, pozrite si ponuku ubytovania v Bečiči alebo Sutomore, ktoré sú vzdialené len pár kilometrov od Petrovac. Dovolenka v Sutomore je u slovenských klientov veľmi obľúbená.

 

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Penziony a hotely Petrovac na Moru

Ak hľadáte kvalitné ubytovanie v pokojnejšom letovisku na Budvanskej riviére, potom sú pre Vás hotely Petrovac na Moru tou správnou voľbou. Moderné ubytovanie v maximálnej vzdialenosti 300 m od štrkovo-piesočnatej pláže ponúkame... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v petrovaci na moru

Penzion Pod Lozom Čierna Hora - Petrovac na Moru

Rodinný penzión nájdete v centre vyhľadávaného letoviska Petrovac na Moru . Je zložený z niekoľkých budov, záhrady a reštaurácie. Penzión má výhodnú... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Penzion Pod Lozomfirst minute 10%

KÚPIŤ