Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Plitvické jazerá

Ubytovanie Plitvické jazerá - Chorvátsko

Ubytovanie Chorvátsko Plitvické jazerá

Ak sa chystáte navštíviť Národný park Plitvické jazerá, potom pre vás máme výbornú správu. Spolu s ubytovaním na pobreží Jadranu Vám môžeme zabezpečiť aj ubytovanie neďaleko vstupu do národného parku. Cestu k moru si tak môžete rozdeliť na dve časti, čo je oveľa pohodlnejšie.

Ubytovanie Plitvické jazerá

Počas prestávky navyše navštívite jeden z najkrajších národných parkov na svete, ktorý by ste rozhodne mali vidieť. Už v 70-tych rokoch minulého storočia sa Plitvice dostali do povedomia širokej verejnosti vďaka filmom s Vinnetouom, predovšetkým  vďaka filmu Poklad na Striebornom jazere. Ešte aj dnes turisti na Plitvických jazerách vyhľadávajú miesta, kde sa scény filmu natáčali.

Ubytovanie na Plitvických jazerách ponúkame v apartmánoch, ktoré sú štandardne zariadené a svojím vybavením ideálne na strávenie niekoľkých nocí počas návštevy Plitvických jazier. Nami ponúkané ubytovacie zariadenia sa nachádzaja len 3 km od vstupu do národného parku. Behom pár minút sa  dostanete z apartmánov priamo k vstupu do Plitvice.

Viac informácií o Plitvických jazerách získate na stránke Plitvické jazerá v sekcii dovolenka.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Apartmány Plitvické jazerá

Ubytovanie ponúkame v dobrej dostupnosti vstupu do národného parku. Apartmány sa nachádzajú neďaleko hlavnej cesty D1 Záhreb - Split a len 3 km od vchodu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie môžeme ponúknuť v dvoch pr... Viac

Ubytovanie Smoljanac

Ubytovanie Smoljanac poskytuje ubytovanie všetkým klientom, ktorí pri svojej ceste do prímorských letovísk chcú navštíviť Národný park Plitvické jazerá. Ubytovanie poskytujeme v štandardne zariadený...

Ubytovanie Smoljanac