Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Istria > Ubytovanie Poreč

Ubytovanie Poreč - Chorvátsko

Poreč je väčšie mesto, ktoré poskytuje mnoho ubytovacích kapacít, od ubytovania v súkromí, cez hotely, penzióny, apartmány až napríklad kempingy.

Ubytovanie v Poreči

Ubytovanie v Poreči je zabezpečené vo viac ako 30 hotelových komplexoch, 13 kempov a 16 apartmánových komplexoch. Ak ste vyznávačom naturizmu tak si určite vyberiete z niektorých kempov, ktoré sú zamerané na naturizmus. Nájdete tu aj komplexy s tobogánmi, šmykľavkami a bazénmi ako pre deti, tak aj pre dospelých.
Turistické oblasti sú Modrá lagúna, Brulo, Pical, Spadici a Zelená laguna. Ubytovanie v Poreči je zabezpečené v jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových aj viaclôžkových apartmánoch.

Mesto je pekne upravené, vyzdobené kvetmi a zeleňou a obyvatelia sú veľmi milí a ústretoví ľudia. Ak  budete ubytovaní v súkromí, budú Vás majitelia príjemne hostiť. Veľké rekreačné strediská sú vybudované južne od mesta okolo Plava laguna a Zelena laguna.

Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi, pretože je tu rad detských ihrísk, bazénov, toboganov a vstup do mora je v niektorých častiach mesta pozvoľný.

Pripravujeme pre Vás lákavú ponuku ubytovania v Pule, v ktorej nájdete kvalitné apartmány a penzióny. Ubytovanie Poreč momentálne neponúkame, avšak vyberať si môžete z bohatej ponuky ubytovania v Strednej Dalmácii, kde pre Vás v nádhernom letovisku Drvenik ponúkame Penzión Palme.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií